آرسنال و اتلتیکو در یک قدمی نیمه نهایی لیگ اروپا

5 آوریل 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، آرسنالی ها که در امیریتس میزبان زسکا مسکو بودند، در دیدار امشب توانستند به پیروزی 4-1 برسند و گام بلندی به سوی مرحله نیمه نهایی بردارند.

در این دیدار ابتدا آرسنال با گل آرون رمزی در دقیقه 9 پیش افتاد اما الکساندر گولووین در دقیقه 15 با یک ضربه آزاد تماشایی، کار را به تساوی کشید. این نتیجه هم چندان پایدار نبود و در دقیقه 22، الکساندر لاکازت از روی نقطه پنالتی بار دیگر آرسنال را پیش انداخت.

 

 

 

6 دقیقه بعد، آرون رمزی با یک ضربه دیدنی توانست اختلاف را به دو گل افزایش دهد و در دقیقه 35، لاکازت گل دوم خود و گل چهارم تیمش را به ثمر رساند. این نتیجه تا پایان پا برجا ماند تا شاگردان ونگر با خیالی آسوده در انتظار دیدار برگشت باشند.

در دیگر دیدار مهم این مرحله، اتلتیکو مادرید با گل های کوکه و آنتوان گریزمان موفق شد 2-0 اسپورتینگ لیسبون را شکست بدهد؛ نتیجه ای که مردان سیمئونه را تا اندازه زیادی از رسیدن به مرحله بعد مطمئن کرد.

در دیگر دیدارهای امشب در لیگ اروپا، تیم های لایپزیش و لاتزیو هم موفق شدند به ترتیب المپیک مارسی و سالزبورگ را با نتایج 1-0 و 4-2 شکست بدهند. دیدارهای برگشت این مرحله هفته آینده برگزار خواهد شد.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=17680

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها