اتریش 2-1 آلمان: شکست غیرمنتظره قهرمان جهان

2 ژوئن 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان یواخیم لوو در این دیدار ابتدا با گل مسوت اوزیل پیش افتادند اما در ادامه دو بار دروازه شان را باز شده دیدند و در نهایت نتیجه را واگذار کردند.

 

بازی با برتری آلمانی ها در مالکیت توپ آغاز شد اما بازیکنان این تیم در دقایق ابتدایی موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد نکردند. اما در دقیقه 11، روی اولین موقعیت جدی شان توانستند به گل برسند. مسوت اوزیل که در گوشه محوطه جریمه اتریش صاحب موقعیت شده بود، با یک ضربه پای چپ تماشایی، توپ را به گوشه دروازه اتریش فرستاد.

 

 

پس از این گل بازیکنان میزبان پیش کشیدند و یکی دو موقعیت خوب هم روی دروازه آلمان ایجاد کردند اما نتوانستند به گل برسند. در ادامه بازی متعادل شد و هر دو تیم بار دیگر موقعیت هایی را روی دروازه هم ایجاد کردند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و نیمه اول با همان یک گل به سود آلمان به پایان رسید.

نیمه دوم را اتریشی ها بهتر آغاز کردند و خیلی زود توانستند به گل تساوی برسند. در دقیقه 53 بود که روی یک ضربه کرنر بلند از داوید آلابا بود که توپ روی تیر دوم به هینترگر رسید و او هم با یک ضربه والی تماشایی، توپ را از زاویه بسته وارد دروازه نویر کرد.

 

 

برتری تیم میزبان بعد از این گل ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم که بر بازی مسلط شده بودند، در دقیقه 69 به گل دوم رسیدند. روی یک ارسال مورب به پشت مدافعان آلمان، لاینر موقعیت را برای شوف آماده کرد و او هم با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

در ادامه بازیکنان آلمان که نتیجه را از دست رفته می دیدند، تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند اما موقعیت های آنها یکی بعد از دیگری از دست رفت و در نهایت بازی با برتری 2-1 اتریش به پایان رسید.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=22654

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها