احتمال حضور تیم ملی قطر در کوپا آمریکای 2019

5 آوریل 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، با توجه به اظهارات ایوان براوو، مدیرمسئول آکادمی اسپایر قطر، این تیم در رقابتهای کوپا آمریکای سال 2019 شرکت خواهد کرد. قطر میزبان رقابتهای جام جهانی سال 2022 خواهد بود و قصد دارد خود را مقابل تیمهایی چون برزیل که پنج بار و آرژانتین که سه بار موفق به قهرمانی در این رقابتها شده اند، محک بزند.

شانزده تیم در این رقابتها شرکت خواهند کرد و قطر یکی از شش تیمی خواهد بود که توسط کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی برای شرکت در این مسابقات که در برزیل انجام می شوند، دعوت خواهد شد.

براوو روز سه شنبه گفت: “این نخستین باری خواهد بود که قطر در مقابل تیمهایی چون آرژانتین و برزیل قرار خواهد گرفت. این فرصتی تکرار نشدنی برای کسب تجربه در تیم ملی قطر خواهد بود تا بتواند در رقابتهای سال 2022 به سطح بالاتری از آمادگی برسد.

 

 

 

اخبار رسیده حاکی از آن است که کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی صحبتهایی با تیمهای پرتغال و اسپانیا نیز برای حضورشان در این مسابقات کرده که گویا به نتیجه نرسیده و سایر تیمهایی که دعوت خواهند شد از سایر نقاط آمریکا و آسیا خواهند بود.

تیم ژاپن تنها تیمِ آسیایی است که در این رقابتها شرکت کرده؛ آنها در سال 1999 پا به این رقابتها گذاشتند. اما سال آینده شرایط به گونه ای دیگر خواهد بود. در گذشته تیمهایی چون اسپانیا و چین نیز در این رقابتها شرکت کرده اند اما هر دو تیم با توجه به مشکلاتی که در برنامه های زمانیشان پیش خواهد آمد، این پیشنهاد را رد کرده اند. تیمهای دعوت شده معمولا از کنفدراسیون آمریکا هستند؛ تیمهایی چون مکزیک که با ده بار شرکت در این مسابقات رکورددار است. تیم ملی آمریکا نیز چهار بار در این رقابتها شرکت کرده و آخرین حضور آنها به سال 2016 بازمی گردد که خود میزبان این مسابقات بودند.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=17672

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها