اقدامات علیه ویسی سازماندهی شده بود

30 نوامبر 2017
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، یعقوب پیری معاون و سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان در گفت و گو با خبرنگار ما درباره بازی امروز گفت: اتفاقات این بازی نیازی به گزارش ناظر بازی ندارد و همه دیدند که چگونه سرمربی تیم ما را مورد هتک حرمت قرار دادند. اینکه می گویند اتفاقات زیرسر هوادارنماها بود را به هیچ وجه قبول نداریم، این حرکت سازماندهی شده بود، مشکل از روزی شروع شد که ما در اصفهان تمرین را پشت درب های بسته اعلام کردیم اما هواداران به تمرین راه یافتند؟ وقتی ما  دربی اصفهان را بدون ٥ بازیکن اصلی بردیم.

 

وی در ادامه افزود: خداراشکر اتفاق خاصی نیفتاد اما اگر چیزی می شد مسئول آن که بود؟ تیم سپاهان مگر کانون هواداران ندارد؟ وظیفه آنها چیست؟ آقایان چرا پشت اسم سپاهان قایم شده اند و سوزمدیریت خود را قبول نمی کنند؟

 

پیری افزود: چرا مشکلات را به عبدالله ربط می دهند؟ وقتی که عبدالله ویسی را به یک بهانه اخراج کردند تا کرانچار را سرمربی کنند باید به امروز فکر می کردند. مگر مروان حسین، سیاوش یزدانی، ساسان انصاری، علی کریمی، شاهین ثاقبی، حسن جعفری و ان بازیکنان برزیلی را ویسی به  اصفهان آورد؟ جلال علی محمدی، رضا میرزایی، مهرداد محمدی بازیکنانی هستند که این فصل هم می درخشند را چه کسی به انجا برد؟  بهتر است با مردم صادق باشیم.

 

وی در انتها گفت: امروز روز سیاه فوتبال اصفهان بود، خانواده ویسی، کادرفنی و بازیکنان ما چه گناهی کرده اند، از شب گذشته اقدامات اقایان شروع شده بود و تا امروز ادامه داشت، امیدوارم کمیته اخلاق و فدراسیون به این موضوع ورود کنند تا این اتفاقات دیگر به وقوع نپیوندد.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=143

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها