بادامکی: در مشهد امکانات میزبان کمتر از مهمان است

14 ژانویه 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، حسین بادامکی در رابطه با دیدار سیاه جامگان برابر پرسپولیسی ها گفت: بازی خوبی بود و به نظرم آنهایی که برای تماشای بازی به استادیوم آمده بودند از این بازی رضایت داشتند. موقعیت‌های خوبی روی دروازه هر دوتیم بود، فکر می کنم بازی جذابی را شاهد بودیم و متاسفانه روی یک غفلت دروازه باز شد. 

او درباره تعداد کمتر هواداران تیم میزبان در این دیدار گفت: همیشه این موضوع تکرار می‌شود. به هر حال پرسپولیس و استقلال طرفداران بسیاری دارند و با وجود آنکه در شهرستان قانون 10درصدی وجود دارد و همه جا این قانون رعایت می شود اما در مشهد دوست نداشتند این اتفاق بیفتد و خیلی راحت آمدند در استادیوم و تیمشان را حمایت کردند. من نمی‌دانم چه کسی مسئولش است و به هر حال همه جا میزبان امکانات بیشتری در اختیارش است و تمام توانش را می گذارد تا تماشاگرانش به ورزشگاه بیایند.

هافبک سابق پرسپولیسی ها درباره تعویض در این دیدار گفت: تصمیمی بود که کادرفنی گرفت و من هم به ایشان احترام می‌گذارم و راجع به آن صحبتی ندارم.

بادامکی در رابطه با دیدار بعدی این تیم برابر نفت تهران گفت: نفت شرایط خوبی پیدا کرده و از این به بعد بازی آسان برای ما وجود ندارد و باید نهایت استفاده را ببریم تا با رقیب‌های مستقیم‌مان با تمام تلاش امتیازات کامل بازی را کسب کنیم.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=5954

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها