با اتوبوس هم می‌توان گل زد / افاضلی: ماجرای آل کثیر و تراکتور تمام شده است

14 ژانویه 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، هومن افاضلی در دو بازی گذشته که هدایت نفت تهران قعرنشین را برعهده گرفته توانسته 4 امتیاز کسب کند و در اتفاقی جالب توجه این تیم نیز گلی دریافت نکرده است. با این حال سیستم در نظر گرفته شده برای نفت تهران توسط سرمربی این تیم این روزها با واکنش منفی مواجه شده و از آن با واژه اتوبوس یاد شده است؛ مساله‌ای که واکنش هومن افاضلی را در پی داشته است.

افاضلی در خصوص برتری دو گله برابر تراکتورسازی بعد از ماجرای دفاع صرف مقابل پرسپولیس گفت: خوشحالم که همه متوجه شدند فلسفه ما دفاع صرف نیست و اتوبوس نفت حمله هم می کند و گل هم می زند.

وی ادامه داد: من در تمام بازی ها به دنبال سه امتیاز هستم. حتی مقابل پرسپولیس هم نیم نگاهی به برد داشتم اما به هر حال به خاطر شرایط موجود تیم، باید با احتیاط بیشتری عمل کنیم و به همین دلیل نباید زیاد بی گدار به آب بزنیم. در برابر تراکتور هم برنامه داشتیم و خوشحالم که تیمم مزد تلاش خود را گرفت و به برتری دست پیدا کردیم.

سرمربی نفت نوین در خصوص بازی با تراکتورسازی و پیروزی مقابل این تیم گفت: تراکتورسازی مالکیت بالایی داشت. موقعیت زیادی هم به دست آورد. متاسفم که همکارم به خاطر ما تحت فشار قرار گرفت. امیدوارم در ادامه شرایط تراکتورسازی بهتر شود.

افاضلی در خصوص شرایط این باشگاه و مالکان جدید آن گفت: خوشبختانه وضعیتمان خوب است و بچه ها شارژ مالی شدند. بدگمانی زیادی به وجود آمده بود که آن هم به خاطر مدیریت های پیشین بود اما الان همه چیز رو به بهبود است و وضعیت خوب شده است. این 4 امتیاز هم باعث شده تا روحیه تیم بالاتر رود.

وی در پایان درباره ماجرای انتقال آل کثیر و پیوستنش به تراکتور گفت: داستان آل کثیر و تراکتور و نفت تمام شده است و او بدون شک در نفت می ماند. مسائل مالی حل شده و مدیریت باشگاه مخالفت خود را با جدایی آل کثیر اعلام کرده است.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=5956

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها