بدشانس بودیم که موقعیت هایمان را به گل تبدیل نشد/ ایرانپوریان: مقابل الغرافه به نام طارمی توجه نمی‌کنیم

14 فوریه 2018
بدون نظر

محمد ایرانپوریان در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” درباره شکست تراکتورسازی مقابل الاهلی عربستان عنوان کرد:می دانستیم بازی سختی با الاهلی داریم اما عملکرد بدی نداشتیم. در بسیاری از دقایق سوار بر بازی بودیم و واقعا روی یک بدشانسی و توپی که هیچ کدام فکر نمی کردیم گل خوردیم.

وی ادامه داد: ما شانس های زیادی برای گل زدن در بازی با الاهلی داشتیم. تلاش زیادی داشتیم اما موقعیت هایمان به گل تبدیل نشد و در دقایق پایانی ناکام ماندیم. می توانستیم حداقل با یک تساوی زمین را ترک کنیم ولی شانس نداشتیم.

مدافع تراکتورسازی درباره شانس صعود تیمش به دور بعدی لیگ قهرمانان بیان کرد: ما هنوز 5 مسابقه دیگر داریم و باید هرطور شده این شکست را جبران کنیم. دربازی های بعدی نهایت تلاشمان را خواهیم کرد تا امتیازات را جمع کرده و یکی از دو تیم صعود کننده باشیم.

ایرانپوریان با اشاره به جو ورزشگاه السیب عمان گفت: طبیعی است که ما دوست داشتیم در خانه خودمان میزبان باشیم. اینجا جو کاملا به ضرر تراکتور بود و بیشتر هواداران عربستانی در ورزشگاه حاضر بودند. این شرایط برای ما سخت بود. با این حال دیگر هرچه بوده گذشته و باید به آینده فکر کنیم.

وی درباره دیدار با الغرافه قطر که مهدی طارمی و وسلی اسنایدر را در اختیار دارد، تاکید کرد: برای ما فرقی نمی کند که تیم روبه رو چه بازیکنانی در اختیار دارد. باید بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و با برد از زمین خارج شویم. مهدی طارمی و اسنایدر بازیکنان بزرگی هستند اما همانطور که گفتم ما به نام ها توجهی نمی کنیم و کار خودمان را انجام می دهیم.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=10638

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها