برهانی: میلان و اینتر اشتباه می‌کنند!

31 می 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، آرش برهانی در حاشیه مراسم قرعه کشی لیگ برتر گفت: از مسئولان برای این مراسم تشکر می کنم و امیدوارم لیگ منظم برگزار شود تا به تیم ملی کمک کند. لیگ اگر پویا باشد، تیم ملی بیشتر بهره می برد و برای همه تیم ها آرزوی موفقیت می کنم.

وی درباره برگزاری بازی دربی به شکل جدید انتقاد کرد و گفت: امیدوارم دو ورزشگاه خوب و شیک برای این دو باشگاه درست کنند تا هر تیم در ورزشگاه اختصاصی برای خودش بازی کند. این که 90 به 10 باشد مشکل پیش می آید. دربی همواره به این شکل بوده که چون ورزشگاه اختصاصی ندارند، در ورزشگاه آزادی برگزار کردند.

برهانی درباره این مطلب که دربی میلان نیز شرایطی مانند دربی تهران دارد، افزود: میلان و اینتر نیز اشتباه می کنند و باید هر کدام یک ورزشگاه داشته باشند. هر دو تیم استقلال و پرسپولیس باید یک ورزشگاه خوب داشته باشند تا شاهد بازی های بهتری باشیم.

مهاجم سابق استقلال درباره حاشیه های حضور تیم خاطر نشان کرد: ای کاش یک قرارداد سفت با تیام می بستند. او بازیکن حرفه ای است و به دنبال بهترین ها است. نمی توانیم بگوییم تیام از بچگی استقلال را دوست داشته. او یک بازیکن حرفه ای است و باید با او قرارداد حرفه ای می بستند و این درست نیست که دنبال بازیکن می روند.

او ادامه داد: جای تقدیر دارد که مدیرعامل به ترکیه رفته است و این موضوع به خاطر هواداران است اما اگر یک قرارداد حرفه ای می بستند، این اتفاق نمی افتاد.

برهانی در پایان درباره لغو دیدارهای تیم ملی خاطر نشان کرد: لغو بازی های دوستانه اتفاق خوبی نیست. کی روش از مدت ها قبل روی این دو بازی برنامه ریزی کرده است و به مشکل می خوریم.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=22432

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها