بهت کرانچار از منع قانونی حضور خبرنگاران مرد؛/ روز ویژه فوتبال با رویارویی زنان و مردان اصفهانی

11 ژانویه 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، 22 دی ماه 1396 یک روز ویژه در تاریخ فوتبال کشور به شمار می رود؛ روزی که دو تیم سپاهان و ذوب آهن در دو بخش بانوان و آقایان برگزار کننده دو مسابقه مهیج و خبرساز خواهند بود.

 

ابتدا از ساعت 10 صبح دو تیم بانوان سپاهان و ذوب آهن  در شرایطی در چارچوب هفته اول دور برگشت رقابت های لیگ برتر بانوان در زمین چمن مصنوعی استاد بهرام هاتف به مصاف هم می روند که دیدار رفت با نتیجه 7 بر 3 به سود بانوان طلایی پوش خاتمه یافت و 5 ساعت بعد در چارچوب هفته نوزدهم رقابت های دور برگشت تیم سپاهان در حالی در نقش جهان از ذوب آهن میزبانی می کند که دیدار رفت را با پیروزی 2 گله پشت سر گذاشت.

 
حالا در بخش بانوان برخلاف مردان این باشگاه سپاهان است که در اولین سالی که در این حوزه آغاز به فعالیت کرده، نتایج بهتری نسبت به رقیب همشهری کسب کرده است. در رقابت های نیم فصل اول لیگ برتر بانوان که با حضور 12 تیم برگزار می شود، شهرداری بم با 30 امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرده و طلایی پوشان با 27 امتیاز در تعقیب این تیم هستند و ذوب آهن نیز با 15 امتیاز در رتبه هفتم قرار گرفته است. سپاهانی ها در صورتی که بخواهند همچنان در کورس قهرمانی باقی بمانند، نیاز به شکست رقیب همشهری دارند.

 

در بخش مردان اما در فصل جاری ذوب آهن با امیرقلعه نویی گوی سبقت را از رقیب همشهری ربوده و با 6 امتیاز اختلاف نسبت به این تیم رتبه هفتم را در اختیار دارد. این در شرایطی است که سپاهان با 20 امتیاز در رتبه دوازدهم قرار گرفته است. در حال حاضر شرایط ذوب به خصوص پس از 4 دیدار اخیر این تیم که با 10 امتیاز همراه بوده، امیدوار کننده تر است ولی کسب سهمیه آسیایی هدفی است که هر دو تیم که در هفته های گذشته روند بهتری را تجربه می کنند، دنبال می کنند.

 

برگزاری دربی بانوان سوژه خبرنگاران در نشست خبری امروز کرانچار و قلعه نویی نیز بود. در نشست امروز که حاشیه های زیادی نیز به همراه داش، خبرنگاران در ابتدا از عدم حضور بانوان در ورزشگاه نقش جهان پرسیدند که کرانچار پاسخ داد: «اگر شرایط لازم در ورزشگاه‌ها فراهم شود چرا بانوان نباید به ورزشگاه بیایند؟ آنها شانه به شانه مردان کار و ورزش می‌کنند واگر شرایط مهیا شود و مزاحمتی برای آنها نباشد، خوب است که آنها هم به ورزشگاه بیایند. مسئولان برگزاری مسابقات باید دلیل بیاورند که چرا اجازه نمی‌دهند بانوان تماشاگر هم به ورزشگاه بروند. »

 

اما نکته جالب تر زمانی بود که یکی از خبرنگاران در مورد منع قانونی حضور خبرنگاران مرد در دربی بانوان برای پوشش خبری این مسابقه از سرمربی کروات سپاهان پرسید و با بهت و سکوت کرانچار روبرو شد. البته کرانچار در ادامه به خاطرات خود در بازدید از یکی از مدارس دخترانه اصفهان و شور و حال فوتبالی آنها اشاره کرد تا پاسخی غیرمرتبط به این سوال داشته باشد.
 

 با تمام این تفاسیر برای تماشای دو دربی اصفهان در بخش مردان و بانوان باید تا چند ساعت دیگر منتظر بمانیم و ببینیم کدام تیم ها می توانند عملکرد بهتری داشته باشد. در بخش بانوان روی کاغذ بانوان سپاهانی بهتر از رقیب خود عمل کرده اند و در بخش مردان شاگردان امیرقلعه نویی نمایش بهتری از شاگردان کرانچار تا اینجای فصل داشته اند؛ اما همانطور که همیشه در مورد دربی ها گفته می شود و تجربه نیز آن را ثابت کرده، نتیجه این مسابقه هیچ ارتباطی به جایگاه تیم ها در جدول رده بندی نخواهد داشت.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=5579

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها