به تمام هواداران استقلال تسلیت می‌گویم؛/ حمودی: از ساموئل چیزهای زیادی یاد گرفتم

15 می 2018
بدون نظر

علی حمودی بازیکن سابق استقلال و همبازی سابق جی لوئد ساموئل که امروز به دلیل تصادف جان خود را از دست داد، در گفتگو با “ورزش سه” در مورد این بازیکن گفت: وقتی شنیدم واقعا نارحت شدم. مثل ساموئل خیلی کم دیدم؛ چون بازیکن باشخصیتی بود و هیچ وقت او را فراموش نمی کردم.

وی ادامه داد: چیزهای خیلی زیادی از او یاد گرفتیم، چون حرفه ای بودنش را ثابت کرد. من چهار سال است که او را ندیده ام ولی خیلی از این اتفاق ناراحت و شوکه شدم. از طرف خودم به تمام هوادران استقلال تسلیت می گویم. از دست دادن بازیکنی که در استقلال بوده واقعا سخت است و برای خانواده اش آرزوی موفقیت می کنم.

مدافع راست فعلی پیکان در مورد اینکه از بازیکنان آن دوره استقلال مهرداد اولادی نیز مانند ساموئل جان خود را از دست داده، افزود: مرحوم مهرداد اولادی و هادی نوروزی افرادی بودند که هم از نظر فنی و هم از نظر شخصیتی خوب بودند و همیشه در ذهن آدم هستند. مخصوصا من که با ساموئل کار کردم خیلی چیزها از او یاد گرفتم؛ چون بازیکن خیلی حرفه ای بود که آدم دوست دارد با این آدم ها باشد تا پیشرفت کند. خبر خیلی سخت بود و پیش از بازی استقلال این خبر واقعا همه ما را شوکه کرد؛ وقتی این خبر را شنیدم در کنار خانواده ام بودم و آنها هم از این خبر شوکه شده اند.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=20861

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها