بیران ؛ دروازه ها را کوچک کن (عکس)

8 ژوئن 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه” آخرین دور از تمرینات آماده‌سازی تیم ملی ایران این روزها در مسکو‌ پیگیری می‌شود و‌ شاگردان کارلوس کی‌روش خود را برای مهم‌ترین فستیوال فوتبالی آماده می‌کنند.

اما یکی از ستارگان ایران در جام جهانی علیرضا بیرانوند خواهد بود. دروازه‌بانی که دو فصل فوق‌العاده همراه با تیم باشگاهیش پشت سر گذاشته و علاوه بر کسب عنوان قهرمانی، کمترین میزان گل را هم دریافت کرده است. آمار بیرانوند در تیم ملی هم فوق‌العاده بوده. وی در ۹ بازی مقدماتی جام جهانی تنها دو گل دریافت کرده و‌ از این حیث هم رکورددار است.

حالا علیرضا بیرانوند از بیشترین شانس برای قرار گرفتن درون دروازه تیم ملی برخوردار است و این امید را دارد برابر بهترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان بدرخشد. این دروازه‌بان جوان در آخرین بازی تدارکاتی ایران که در برابر ترکیه انجام شد، درون دروازه تیم ملی قرار گرفت و علی‌رغم دو گلی که دریافت کرد، عملکرد مناسبی از خود به نمایش گذاشت و همگان را امیدوار به تکرار درخشش خود در گروه مرگ جام جهانی کرد.

می‌توان گفت بیرانوند یکی از امیدهای کارلوس کی‌روش و هم‌چنین مردم ایران برای تحقق رویا دست نیافتنی تیم ملی است. رویایی به نام صعود از مرحله گروهی که درخشش همه بازیکنان را می‌طلبد؛ از دروازه‌بان تا مهاجم.

عکس: امیرحسین خیرخواه

 

 

 

 

 

 

 

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=23221

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها