تاباتا: جایزه ام متعلق به کل اعضای تیم است/ راز پیروزی الریان مقابل الهلال از زبان ستاره برزیلی

13 مارس 2018
بدون نظر

به گزارش ورزش سه، تیم الریان قطر در چارچوب رقابت های هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال عربستان به برتری رسید و اندوخته امتیازی‌اش را به عدد 6 رساند. الریان حالا با این برد هم امتیاز با استقلال و به صورت مشترک با نماینده ایران در صدرجدول گروه چهارم قرار گرفته و امیدزیادی به صعود از این گروه دارد.

رودریگو تاباتا ستاره برزیلی تیم الریان درباره پیروزی روز گذشته تیمش مقابل الهلال به سایت کوره گفت: شب خیلی خوبی را سپری کردیم. ما بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و استحقاق پیروزی در این بازی را داشتیم. برد خوبی به دست آوردیم و دلیلش هم بازی گروهی بود که انجام داد و توانستیم با فوتبال مالکانه برنده زمین باشیم.

 

وی درباره انتخابش به عنوان برترین بازیکن زمین تاکید کرد:‌ من همیشه سعید می‌کنم بازی خوبی انجام دهم اما طبیعی است که گاهی اوقات آنطور که دلم می‌خواهد نشود. با این حال مهم این است که برگشتم و بازی خوبی انجام دادم. برای من همیشه مهم ترین مساله کمک کردن به تیم است و جایزه ای که دیروز گرفتم هم متعلق به کل تیم است.

در جدول گروه D  لیگ قهرمانان آسیا اکنون استقلال و الریان با 6 امتیاز و تفاضل گل و گل زده برابر مشترکا صدرنشین هستند. البته استقلال به لطف گل زده در خانه حریف موقتا رتبه یک را به خود اختصاص داده است. همچنین العین امارات با 4 امتیاز سوم است و الهلال با اندوخته امتیازی در رتبه آخر گروه قرار دارد.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=14619

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها