تمهیدات ویژه برای کنترل اوضاع؛/ دربی مازندران با حضور پررنگ نیروهای انتظامی

8 فوریه 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”،  دربی مازندران قرار بود طبق برنامه روز هشتم بهمن ماه برگزار شود؛ ولی بارش های سنگینی که در آن مقطع در قسمت های مختلف کشور رخ داد، سبب شد تا این مسابقه به تعویق بیافتد و تا ساعاتی دیگر این دیدار معوقه از هفته بیست و یکم رقابت های لیگ یک در ورزشگاه شهدای هفتم تیر آغاز خواهد شد؛ دیداری که نتیجه ی آن تاثیر بسزایی در امیدواری دو تیم برای صعود دارد.

اما اتفاقات و حواشی بازی های اخیر سبب شده تا نیروی انتظامی مازندران برنامه ی ویژه ای برای کنترل شرایط داشته باشد. فصل گذشته دیدار این دو تیم به دلیل درگیری های ایجاد شده میان هواداران و نیروی انتظامی در ورزشگاه شهدای هفت تیر به تعطیلی کشیده شد و دیدار رفت نیز با درگیری های پراکنده ی هواداران دو تیم در مرکز شهر قائمشهر همراه شد.

به همین دلایل نیروی انتظامی استان مازندران از نیروهای خود در شهرهای بابل، ساری، قائمشهر، آمل و بابلسر کمک گرفته و آنها را راهی بابل کرده تا بهتر و راحت تر بتواند شرایط را کنترل کند.

ضمن اینکه نیروهای محسوس و نامحسوس مستقر در ورزشگاه هفتم تیر با دقت بیشتری شرایط را در سکوها زیر نظر خواهند گرفت تا از بروز حواشی دیدارهای گذشته جلوگیری کنند.

البته درگیری های آخرین دیدار این دو تیم که در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر انجام شد، خارج از ورزشگاه و در میدان های خروجی شهر رخ داد تا فرماندهی یگان های ویژه ی نیروی انتظامی نگاهش تنها به وقایع داخل ورزشگاه معطوف نباشد و تا آرام شدن شهر و خروج قائمشهری‌ها از بابل شرایط را زیر نظر داشته باشد.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=9709

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها