تیته: بازی نیمار، تنها دریبل زدن نیست

5 جولای 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، نیمار که در زمستان گذشته در دیدار پاری سن ژرمن مقابل المپیک مارسی دچار آسیب دیدگی شده بود، بعد از پشت سر گذاشتن آسیب دیدگی، توانست خود را به رقابت های جام جهانی برساند.

هرچند در این رقابت ها، بیشتر به خاطر تمارض هایش، از جمله برخورد با لایون، بازیکن مکزیک، مورد توجه قرار گرفت و انتقادهای زیادی از رفتار او شد. اما تیته از ستاره تیمش دفاع کرد.

او به خبرنگاران گفت:” من قبلا در مورد نیمار صحبت کردم و به طور ویژه در مورد آنچه رخ داده بود، حرف زدم. باید به ویدئوها نگاه کنید. تنها کاری که باید بکنید، این است که تصاویر را ببینید. آنچه من را خوشحال می کند، این نیست که او در بهترین فرمش است؛ او آمادگی کمتری دارد. اما بازی او تنها دریبل زدن نیست. فعالیت های او نیز هست؛ انتقال های دفاعی.

 

 

اگر به بازی های ما نگاه کنید، متوجه می شوید که او چقدر در کارهای تیمی شرکت دارددر پس گرفتن توپ و پوشاندن فضاها. گاهی اوقات در ضدحملات، همیشه از بازیکنان نمی خواهم که آنطور ضدحمله بزنند اما کار تیمی وجود دارد.”

تیته همچنین در مورد ریکاوری سریع نیمار و رسیدن او به جام جهانی گفت:” در مورد نیمار، نیازی ندارد که دانش ویژه ای داشته باشید که بفهمید او بهتر خواهد شد. ما کار او را دنبال می کردیم. تیم پزشکی و فیزیوتراپ تیم می داند که چه مبلغی برای او خرج شده تا به این نقطه برسد. آنها می دانستند که او باید چه کاری انجام بدهد تا اینجا باشد.

می دانم که برای ریکاوری به زمان نیاز است. این یک شرایط طبیعی است. او سریع تر از انتظار بهبود پیدا کرد. او بازیکن فوق العاده ای است. او خیلی سریع کارش را از سر گرفت.”

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=26053

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها