جلالی: چرا در 5 روز دو بازی داریم؟

5 آوریل 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، مجید جلالی در نشست خبری بعد از بازی برابر صنعت نفت آبادان گفت: از آن چیزی که بچه‌ها انجام دادند و بازی‌ای که ارائه کردند، لذت بردم؛ اگر مسابقه را در این شرایط خیلی حساس جدول از دست دادیم، سه دلیل داشت که یکی فاصله دو بازی ما(سپاهان و صنعت نفت) خیلی کم بود و موجب شد دوندگی همیشگی را نداشته باشیم.

او ادامه داد: نمی‌دانم مثلا چرا ما باید در 5 روز دو بازی انجام دهیم، در حالی که ما و صنعت نفت هیچکدام بازیکن ملی نداشتیم.

سرمربی پیکان اضافه کرد: استنباط داور روی پنالتی‌ها برای ما و آنها یکی نبود؛ پنالتی‌ای که گرفت، پنالتی بود ولی در نیمه اول هم برای ما یک پنالتی اعلام نکرد؛ چطور تفاوت قائل می‌شود؟

جلالی با اشاره به عملکرد فنی تیمش ابراز کرد: وقتی موقعیت‌ها را تبدیل به گل نمی‌کنیم، باید باخت را به حریف بدهیم؛ حرفی نمی‌توانم بزنم و به حریف تبریک می‌گویم؛ بازی خوب و تماشاگر پسندی بود که همه از تماشای آن لذت بردند.

او یادآور شد: در شروع بازی و 10 دقیقه ابتدایی خوب نبودیم و گل خوردیم؛ ما سخت کار می‌کنیم؛ امروز مقابل تیمی بازی کردیم که سه، چهار بازیکن ستاره دارد که در هر لحظه و از هر توپ ساده‌ای می‌توانند خلق موقعیت کنند؛ بازیکنان خلاقی هستند ولی گروهی از جوانان ما برابر این تیم خوب، نمایش قابل قبولی داشتند و شایسته بیشتر از این‌ها هم هستیم.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=17674

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها