حضور قطر در کوپا آمه ریکا قطعی شد

13 آوریل 2018
بدون نظر

به گزارش ورزش سه، دوره بعدی رقابت های جام ملتهای آمریکای جنوبی ملقب به کوپا آمه ریکا در سال 2019 برگزار می شود و از قبل مشخص شده بود که این دوره از مسابقات چند تیم میهمان خواهد داشت. علاوه بر مکزیک که سالهای متعددی در این تورنمنت به عنوان میهمان حوزه کونکاکاف شرکت کرده، کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی تصمیم گرفته بود از چند کشور آسیایی برای حضور در سال 2019 این رقابت ها استفاده کند.

 

پس از گمانه زنی هایی که در خصوص تیم های آسیایی شرکت کننده در این دوره صورت گرفت، حالا خبرها حاکی از این است که حضور تیم ملی قطر به عنوان یکی از میهمانان آسیایی کوپا در سال آینده میلادی قطعی است و میزبان جام جهانی 2022، یک تورنمنت هیجان انگیز با بازی های تدارکاتی فوق العاده را مقابل حریفانی از آمریکای لاتین برگزار خواهد کرد.

 

 

دعوت رسمی از تیم ملی قطر برای حضور در این رقابت ها روز گذشته در اجلاس اتحادیه آمریکای جنوبی صورت گرفته و دلیل اصلی آن میزبانی این کشور در جام جهانی 2022 است. همچنین با توجه به اینکه کشورهای آمریکایی برای میزبانی جام جهانی 2026 کاندیدا شده اند، جلب حمایت قطری ها برای آنها اهمیت ویژه ای دارد و این یک قدم بزرگ برای پیوستن قطر به آمریکایی ها در کسب میزبانی مهمترین تورنمنت فوتبال جهان است.

 

گفتنی است در کوپا آمه ریکای سال 2019 شانزده تیم از 3 قاره مختلف حضور خواهند داشت و این رقابت ها از روز 14 ژوئن تا 7 جولای در ریودوژانیرو برگزار می شود. 

 

استقبال رسانه های قطری از این خبر هم در نوع خود بی نظیر بوده و جلد همه روزنامه های ورزشی این کشور، به حضور تیم ملی قطر در این تورنمنت مهم و هیجان انگیز اختصاص یافته است.

 

 

 

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=18762

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها