حضور یک نیمه‌ای پورعلی‌ گنجی؛/ السد با ۹ گل به پرسپولیس رسید

7 آوریل 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، تیم السد که یکی از نماینده‌های قطر در لیگ قهرمانان آسیا محسوب می‌شود و از مرحله گروهی صعود کرده است، از ساعت ۱۹:۱۵ امشب در حضور ثابت مرتضی پورعلی‌گنجی در چارچوب هفته بیست و دوم و پایانی لیگ ستارگان در استادیوم خانگی جاسم بن حمد پذیرای الخریطیات بود.

 

السد که در سه بازی اخیر لیگ ستارگان قطر و در غیاب پورعلی‌گنجی شکست خورده بود، امشب موفق شد به برتری قابل توجه ۹ بر یک خانگی برابر الخریطیات برسد.

اکرم عفیف در این دیدار موفق به هت‌تریک شد و بغداد بونجاح و علی اسدالله هر یک دو بار دروازه الخریطیات را باز کردند؛ دو گل دیگر السد را هم حسن الهیدوس و حمرون به ثمر رساندند تا یاران پورعلی‌گنجی آخرین بازی فصل را با برتری پُر گل تمام کنند.

 

مرتضی پورعلی‌گنجی به دلیل اینکه به تازگی از بند مصدومیت رها شده بین دو نیمه و زمانی که السد ۵ بر صفر از الخریطیات پیش بود، از ابتدای نیمه دوم جای خود را به بوعلم خوخی داد.

 

یاران پورعلی‌گنجی طی ۱۰ روز آینده مسابقه‌ای نخواهند داشت و دوشنبه شب هفته بعد(بیست و هفتم فروردین ماه) در دیدار پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و نبرد صدرنشینی گروه C باید در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس بروند.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=17944

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها