در چالش وظایف جدید در پست همیشگی؛/ یک گل استثنایی برای پایان خوب فصل سخت (عکس)

در چالش وظایف جدید در پست همیشگی؛/ یک گل استثنایی برای پایان خوب فصل سخت (عکس)

15 می 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، احمد نوراللهی لیگ هفدهم را در نیم فصل لیگ قبلی و با خبر محرومیت تراکتور از نقل و انتقالات از دست رفته می دید اما معافیت از خدمت، سبب شد تا سرباز قرمزها زودتر از زمان موعود به پرسپولیس برگردد. او به تمرینات بازگشت اما زمان حضورش در میادین مشخص نبود تا این که سرانجام، احمد نور مجوز بازی هم گرفت.

 

 

اما او نیمکت نشین ماهینی، ربیع خواه و کامیابی نیا بود ولی فصل برایش با حضور فیکس در میدان و البته یک گل استثنایی به پایان رسید؛ یک شوت علیه فصل سخت و تلخ و پراسترس که به بار نشست و روز سرخ ها را ساخت.

 

اما نوراللهی در این بازی با وظایف جدیدی روبرو شد. او که از تکنیک بالای فردی و قدرت شوت زنی بهره مند است، زوج حسین ماهینی در زمین بود اما اختیارات بیشتری در کارهای هجومی داشت و در دقایقی از مسابقه وظایف یک بازیساز را نیز انجام می داد.  هیت مپ احمد نیز نشان از حضور مداوم این بازیکن در زمین الجزیره دارد.

 

 

شماره 8 پرسپولیس اگرچه در کارهای دفاعی متزلزل ظاهر شد، اما در حمله بهتر از هرروز دیگری بود و با یک دریبل و دو شوت در چارچوب، نمایش خوبی را از خود به ثبت رساند.

 

حالا او باید یک پیش فصل پرتلاش را سپری کند تا بتواند در لیگ هجدهم نیز این چنین خود را به ترکیب تیم برانکو تحمیل کند. در فصلی که ربیع خواه نیست و شاید ماهینی به دفاع راست برگردد، آمادگی احمد نوراللهی برای موفقیت پرسپولیس بسیار مهم است.

 

 

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=20813

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها