ذوب آهن برای صعود برابر استقلال قرار می‌گیرد/ ستاری: تیم حاشیه خلیج فارس نیستیم که از هوادار بترسیم

15 می 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، محمد ستاری که در بازی رفت با توجه به تغییر سیستم ذوب آهن در دقایق ابتدایی از زمین خارج شد، در خصوص بازی امروز تیمش می‌گوید: هیچ اتفاق تلخی در بازی رفت نیفتاد و به هیچ عنوان از آقای قلعه نویی ناراحت نیستم. خوشحالم که ذوب آهن موفق شد به پیروزی برسد و این هدف همگی بازیکنان و دست اندرکاران باشگاه است. همه ما یک هدف داریم و آن موفقیت تیم است و فرقی نمی‌کند چه بازیکنی به میدان برود.

وی ادامه داد: بازی امروز مطمئنا متفاوت است. ما به پیروزی و نتیجه بازی رفت اکتفا نمی‌کنیم و تمرکزمان کاملا روی بازی امروز است. می‌دانیم کار سختی پیش رو داریم و برای حریف احترام قائل هستیم. اما ذوب آهن برای شکست در آزادی حاضر نمی‌شود و تمرینات خوبی را طی هفته اخیر پشت سر گذاشته‌ایم.

ستاری در خصوص حضور و حمایت هواداران استقلال گفت: طی این سال‌ها چندین بار در استادیوم پر از تماشاگر به میدان رفته‌ایم و تیم حاشیه خلیج فارس نیستیم که با هوادار بیگانه باشیم و از هواداران بترسیم و نگران آن باشیم. درست است که حمایت هواداران انگیزه زیادی به حریف می‌دهد اما ذوب آهن هم دست و پا بسته نیست و برای رسیدن به نتیجه برنامه دارد.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=20847

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها