راکیتیچ:/ اگر رونالدو از رئال برود، خوشحال می شوم!

11 ژوئن 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، ایوان راکیتیچ این روزها در اردوی تیم ملی کرواسی است و کروات ها هفته بعد، اولین بازی را مقابل نیجریه انجام خواهند داد. راکیتیچ، فصل بسیار خوبی را با بارسلونا سپری کرد و موفق به کسب قهرمانی لالیگا شد. او در مصاحبه با مارکا درخصوص موضوعات مختلف اظهار نظر کرده است.

 

 

 

 

راکیتیچ درخصوص شایعات مبنی بر جدایی رونالدو از رئال گفت: صادقانه، این خبر مرا شگفت زده کرد. من هیچ چیز راجع به او نمی دانم اما فوتبال غیر قابل پیش بینی است و اتفاقات زیادی روی می دهد. رونالدو بازیکنی بود که سبب تفاوت در عملکرد رئال می شد. به عنوان یک رقیب، از جدایی رونالدو خوشحال می شوم و این موضوع را کتمان نمی کنم. اما به عنوان همکار، امیدوارم او بهترین تصمیم را بگیرد.

 

هافبک تیم بارسا درباره جدایی رابرت فرناندز گفت: سورپرایز شدم و فکرش را هم نمی کردم. من رابطه خیلی خوبی با رابرت دارم و می خواهم بابت همه چیز از جمله رفتارش، از او تشکر کنم. او با من خیلی خوب بود و متاسفم که دیگر در باشگاه کار نمی کند. رابرت مرد پرتلاشی بود. ما باید ادامه دهیم چون بهترین ها را برای بارسا می خواهیم. رئیس باشگاه این تصمیم را گرفت و ما پشت او هستیم.

 

 

 

 

راکیتیچ به حضور آبیدال در باشگاه بارسلونا واکنش نشان داد و یادآور شد: به آبیدال خوش آمد می گویم. او برای همه بارسایی ها یک فرد خاص است. او می داند که حمایت همه ما از جمله من را دارد.

 

راکیتیچ به هم گروهی تیم ملی کشورش با آرژانتین و تقابل با مسی پرداخت و گفت: کسی در فوتبال فرمولی ندارد که بتوان با آن مسی را کنترل کرد. نه دالیچ سرمربی تیم نه من و نه هیچ کس دیگر. تنها کاری که می توانیم بکنیم این است که از نمایش او لذت ببریم.

 

او ادامه داد: مسی شایسته کسب عنوان قهرمانی است. اما فوتبال تنیس نیست، نمی توانید او را تحت فشار بگذارید. 32 تیم دیگر هم مثل مسی این رویا را دارند. اعتراف میکنیم که واقعا با او رقابت میکنیم و او می داند که ما با هیجان برابرش بازی می کنیم. بهترین تیم ها اینجا هستند و شما در برابر آن ها رقابت می کنید. این یک انگیزه ویژه برای لذت بردن است.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=23550

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها