روبرت پیرس:/ ژیرو باید با آرسن ونگر صحبت کند

12 دسامبر 2017
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، ژیرو که در تابستان در آستانه پیوستن به اورتون بود، در رقابت های این فصل کمتر در ترکیب اصلی آرسنال قرار گرفت؛ در حالی که هر بار به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت، گل های حساسی برای توپچی ها به ثمر رساند.

 

با توجه به در پیش بودن رقابت های جام جهانی، ژیرو به تازگی تایید کرد که ممکن است در ژانویه به طور قرضی راهی باشگاه دیگری شود؛ اما پیرس معتقد است که این ملی پوش فرانسوی پیش از هر تصمیمی، باید با ونگر و مدیران آرسنال صحبت کند.

 

او به سایت گل گفت:” در دیدار مقابل ساوتهمپتون، آرسنال بعد از گل حریف واکنش خوبی داشت و یک بازیکن حرفه ای مانند الیویه ژیرو، تاثیر خوبی روی تیم گذاشت.

 

 

 

 

شرایط برای او آسان نیست، زیرا او می خواهد بازی کند و با فرانسه به جام جهانی برود. به عنوان بازیکن، او راحت نیست؛ اما فوتبال همین است و آرسن ونگر برای اینکه بین الیویه ژیرو و الکساندر لاکازت، یکی را انتخاب کند، کار سختی دارد.

 

اگر من جای ژیرو بودم، اولین کاری که انجام می دادم، صحبت کردن با آرسن ونگر بود، زیرا او سرمربی است. ژیرو بازیکنی فوق العاده و بسیار مهم است؛ اما قبل از تصمیم گیری، باید با ونگر و آقای گازیدیس (مدیر اجرایی آرسنال)، صحبت کند.

 

بعد از ملاقات با آنها، او می تواند تصمیم گیری کند؛ اما تا آنجا که من می دانم، شرایط فعلی برای او راحت نیست.”

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=1643

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها