روبن دیاس:/ رونالدو به تنهایی نمی تواند ما را به فینال برساند

23 ژوئن 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، دیاس هنوز فرصت حضور در ترکیب پرتغال در جام جهانی 2018 را پیدا نکرده ولی مترصد یک شانس است تا توانایی هایش را اثبات کند. او امروز در نشستی خبری حاضر شد و به سئوالات پاسخ گفت.

 

 

 

 

دیاس در مورد انتقاداتی که از پرتغال می شود گفت:« حتی پس از پیروزی بر مراکش نیز انتقادات متوقف نشده اند و این شرایط عجیبی را رقم زده است. مردم می توانند هر چه می خواهند بگویند ولی ما 4 امتیاز داریم و با اسپانیا در صدر جدول هستیم. این نشان می دهد که مسیر درستی را طی می کنیم. البته که همیشه جا برای بهتر شدن وجود دارد ولی این جام جهانی است و بازی ساده وجود ندارد. هیچ تیمی امسال در حاشیه امنیت نبوده است. نگران نباشید چون در مسیر درستی قرار داریم.»

 

 

 

 

رونالدو:« او بهترین بازیکن دنیاست و مهمترین بازیکن برای ما محسوب می شود ولی مهمتر از هر چیزی، هماهنگی و انسجام تیمی است. رونالدو به تنهایی نمی تواند ما را به فینال ببرد و این فقط با یک مشارکت تیمی بالا ممکن خواهد شد.»

 

دیاس در انتها افزود:« گفته بودم که حضور در جام جهانی برای من مثل رویایی بود که به واقعیت تبدیل شد. باید به همین روند ادامه دهم.

تجربه بی نظیری را کنار ستاره های بزرگ تیم پشت سر می گذارم. هنوز در ابتدای راه قرار داریم و می خواهیم تا فینال پیش برویم. شاید به من بازی نرسد اما اینجا هستم تا پشتیبان تیم باشم و تمرکزم روی هدف کلی تیم است. جام جهانی داشتن یک روحیه تیمی متفاوت را طلب می کند.»

 

 

 

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=24826

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها