روزنامه های امروز : رئال بر بام اروپا (عکس)

27 می 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید شب گذشته موفق شد با درخشش گرت بیل، سومین قهرمانی پیاپی خود در چمپیونزلیگ را کسب کرده و سیزدهمین جام را بالای سر ببرد. مطبوعات در سراسر اروپا نیز قهرمانی رئال را به تیتر یک خود تبدیل کردند.

 

روزنامه مارکا چاپ مادرید با تیتر ” شکست ناپذیر” به قهرمانی شب گذشته رئال در چمپیونزلیگ با غلبه بر لیورپول پرداخته است.

 

روزنامه آ.اس نیز در ویژه نامه ای به قهرمانی رئال با درخشش بیل و موضوع جدایی رونالدو که شب گذشته توسط او مطرح شد، پرداخته و تیتر زده:” دو بمب از سوی بیل، یک بمب از رونالدو”

 

روزنامه موندو دپورتیوو، به حواشی دیدار شب گذشته رئال و لیورپول، به خصوص برخورد راموس و صلاح پرداخته و تیتر زده:” قهرمان‌های زشت”

 

روزنامه کاتالانی اسپورت نیز صحبت های رونالدو در جشن قهرمانی رئال که به شایعه جدایی اش دامن زد را به تیتر یک خود تبدیل کرده است.

 

روزنامه سیاسی آ ب ث با تیتر ” رئال مادرید افسانه ای” به سومین قهرمانی پیاپی سپیدپوشان در چمپیونزلیگ و رکورد جاودانه شاگردان زیدان پرداخته است.

 

روزنامه ال موندو نیز صفحه اولش را به قهرمانی رئال در اروپا اختصاص داده و تیتر زده:” رئال مادرید ابدی”

 

روزنامه لا رازون با تیتر ” اسطوره ای” به قهرمانی سیزدهم رئال در چمپیونزلیگ پرداخته و از سپیدپوشان تمجید کرده است.

 

روزنامه فرانسوی  اکیپ در صفحه اول خود به تمجید ویژه از گرت بیل پرداخته و او را در بهترین فرمش در بازی شب گذشته و گلزنی هایش برای رئال که منجر به قهرمانی شد، دانسته است.

 

روزنامه میل اسپورت با تیتر “خلصه” به تمجید از گرت بیل و گلزنی اش برای رئال در ددیار شب گذشته مقابل لیورپول پرداخته است.

 

روزنامه استار اسپورت با تیتر ” بیل حماسی” به درخشش فوق العاده گرت بیل برای رئال و گل دیدنی او که منجر به قهرمانی رئال شد پرداخته است

 

روزنامه اکسپرس اسپورت نیز به درخشش بیل در دیدار شب گذشته دو تیم رئال و لیورپول پرداخته و مدعی شده که ستاره ولزی، هواداران دو آتشه لیورپول را ضربه فنی کرده است.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=21978

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها