رکورد شگفت انگیز بارسلونا دو ساله شد!

11 فوریه 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، یک بازی دیگر بدون اینکه بر علیه بارسا پنالتی بگیرند به اتمام رسید. آبی اناری ها امشب در نوکمپ بدون گل برابر ختافه متوقف شدند و سه شنبه(دو روز دیگر) که بیاید، دقیقا دو سال از آخرین باری که یک داور بر علیه بارسا اعلام پنالتی کرد، می گذرد که یک رکورد جاودانه در تاریخ فوتبال اسپانیا محسوب می شود.

اینکه سازمان دفاعی یک تیم دو سال به نحوی کار کند که بر علیهش اعلام پنالتی نشود، شگفت انگیز است. هرچند که نمی توان از نقش چند اشتباه داوری در این زمینه نیز گذر کرد.

 

 

 

 

آخرین بار 14 فوریه 2016 یعنی تقریبا دو سال پیش در بازی برابر سلتا بود که علیه بارسا اعلام پنالتی شد و گیدتی آن را به گل تبدیل کرد هرچند که بارسا در نهایت آن بازی را 6-1 برد. از آن روز 76 هفته می گذرد.

 

در این مدت 224 بار در لالیگا داوران اعلام پنالتی کرده اند که هیچکدام شان به ضرر بارسا نبوده است. بیشتر از همه بر علیه والنسیا و سلتا(18 بار) اعلام پنالتی شده است. به ضرر رئال نیز در این دو سال داوران 8 بار پنالتی گرفته اند. در این زمینه رقیب بارسا تیم آژاکسیوی فرانسه است که در دو سال اخیر یک بار علیهش اعلام پنالتی شده است.

 

 

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=10322

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها