سومین باخت سه گله سپیدرود با کریمی!

7 آوریل 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، سپیدرود در یکی از بازی های حساس خارج از خانه خود در اصفهان با نتیجه سه بر صفر مسابقه را به ذوب آهن واگذار کرد.

مسابقه سپیدرود با ذوب آهن دهمین مسابقه ای بود که کریمی بر روی نیمکت تیم محبوب شمالی می نشست و در این میان متحمل پنجمین باختش شد. کریمی با سپیدرود سه برد و یک تساوی خانگی و یک تساوی خارج از خانه نیز کسب کرده است.

آنچه که آمار 5 باخت از 10 بازی را برای سپیدرود کریمی بیشتر مورد توجه قرار می دهد تحمل سه بازی با باخت سه بر صفر هست. رشتی ها در نیم فصل اول با نظرمحمدی تنها در برابر پارس جنوبی سه گل دریافت کرده بودند که در آن بازی موفق به زدن یک گل شده بودند.

دیگر آمار ضعیف سپیدرود، عدم زدن گل در بازی های خارج از خانه در دور برگشت می باشد. سپیدرود سه بازی را برابر نفت آبادان، استقلال تهران و ذوب آهن سه بر صفر باخته و دو باخت دو بر صفر برابر سیاه جامگان و یک بر صفر برابر پدیده و یک تساوی صفر بر صفر برابر پیکان تمام آمار این تیم در بازی های خارج از خانه دور برگشت است.

آخرین گل سپیدرود در خارج از خانه در اهواز برابر فولاد در دور رفت بود که البته آن بازی را با نتیجه دو بر یک واگذار کرد و در کل این فصل سپیدرود هرگز نتوانسته خارج از خانه با برد به رشت بازگردد.

سپیدرود در هفته های بیست و هشتم و بیست و نهم در رشت برابر تراکتورسازی و فولاد مصاف می دهد و برای تغییر آمار ضعیف خارج از خانه خود تنها در هفته پایانی برابر پرسپولیس قهرمان شده، فرصت دارد.

 

 

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=17916

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها