سیتی 2 – 1 وستهام؛ بازگشت، تخصص جدید گواردیولا!

3 دسامبر 2017
بدون نظر

 

به گزارش “ورزش سه”، منچسترسیتی همانند هفته های اخیر با گلزنی در دقایق پایانی موفق به کسب 3 امتیاز شد تا فاصله 8 امتیازی خود با یونایتد را حفظ کند.

 

بر خلاف انتظارات، این وستهام بود که بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 8 می توانست با پاس به عقب ماسواکو به گل برسد اما ضربه آنتونیو راهی به دروازه نیافت.

 

در ادامه سیتی بر جریان بازی مسلط شد اما دفاع منسجم وستهام اجازه خلق موقعیت را نمی داد. در دقیقه 25 و روی پاس دی بروین، سیلوا با ضربه ای محکم دروازه وستهام را تهدید کرد اما آدریان واکنش خوبی نشان داد.

 

 

 

 

دقایقی بعد و روی اشتباه سیلوا، لانزینی در محوطه می توانست زننده گل اول وستهام باشد اما شوت او با عکس العمل ادرسون مواجه شد.

 

اما در ادامه وستهام موفق شد در پایان نیمه اول و بر خلاف جریان بازی به گل برسد. روی ارسال کریسول، اوگبونا مدافع ایتالیایی وستهام با پروازی تماشایی بالاتر از مدافعان سیتی گل اول را به ثمر رساند تا چکش ها با برتری 0-1 به رختکن بروند.

 

 

 

 

 

با شروع نیمه دوم، سیتیزن ها برای جبران به میدان آمدند و در دقیقه 54 با ضربه ایستگاهی دیدنی دی بروین در آستانه زدن گل تساوی بودند اما آدریان باز هم واکنش خوبی نشان داد.

 

اما در دقیقه 55 سیتی به گل رسید. حرکت دیدنی گابریل و ارسال عرضی او به دهانه دروازه با ضربه تمام کننده اوتامندی همراه بود تا تیم گواردیولا به گل تساوی برسد.

 

 

 

 

 

در دقایق 61 و 67 لروی سانه تقریبا از یک منطقه 2 بار با ضربات محکم خود دروازه وستهام را تهدید کرد اما در هر 2 صحنه گلر وستهام توپ را دور کرد.

 

در دقیقه 71 باز هم این اتفاق رخ داد و ستاره آلمانی سیتی باز هم سمت چپ محوطه با ضربه ای زیبا در آستانه گلزنی بود اما آدریان این بار هم مانع شد و استرلینگ در ریباند ناکام ماند و فرصت بسیار خوبی را از دست داد.

 

در دقیقه 80 و بر خلاف جریان بازی وستهام با ضربه ساخو در آستانه دستیابی به گل دوم بود اما واکنش ادرسون امیدهای سیتی را زنده نگه داشت.

 

 

 

 

اما بالاخره سیتی در دقیقه 82 به گل رسید. روی ارسال دی بروین، داوید سیلوا با پرتاب خودش موفق شد گل دوم سیتیزن ها را در خانه وستهام به ثمر برساند.

 

در دقایق تلف شده ساخو فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت تا سیتی 1-2 وستهام را مغلوب کند.
 

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=540

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها