عنایتی: هیچ کس در کار من دخالت نخواهد کرد

11 ژانویه 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه” ، عنایتی گفت ؛

بازی مقابل پرسپولیس برای ما بسیار سخت است اما بچه ها آماده اند تا با تمام توان مقابل تیم بزرگ پرسپولیس قرار بگیریم.

 

  • خریدهای جدید

بازیکن گرجی شرایط خوبی دارد. خدا را شکر کارتش امروز رسید و انشاالله اگر بخواهیم از او استفاده می کنیم. بازیکن عراقی هنوز آی تی سی ندارد؛ اما من بسیار دوست دارم تا او را هم داشته باشم. باید یکی دو مهره دیگر در هفته بعد جذب کنیم تا بهتر از این شویم. با قاسم دهنوی به توافق نرسیدیم و برای او آرزوی موفقیت می کنم.

 

 

  • شرایط جدول

نگاه من در حال حاضر به هیچ وجه به جدول نیست. آخر فصل جدول مهم است. امروز هم در بازی رقبای ما اتفاقاتی افتاد که ما فردا برای پیروزی به میدان برویم. من خودم اعتقادی به بازی تدافعی ندارم. مطمئنا فردا هم هجومی خواهیم بود.

 

 

  • مصدومیت بادامکی

شرایط کاپیتان خوب است. امیرمحمد پناهی و صالحی غایبان ما هستند.

 

 

  • انتطار از هواداران

ما طبق قانون می توانیم ده درصد به حریف بلیت بدهیم اما در ایران این قانون رعایت نمی شود. من از هوادارانمان می خواهم زودتر به ورزشگاه بروند البته می دانم خیلی سخت است. من متاسفم که ورزشگاه امام رضا کناری افتاده و ما باید تماشاگرانمان را آزار بدهیم.

 

 

  • اطمینان برانکو از بقای مشکی پوشان

پیشگویی نکردم. برانکو بسیار مربی با دانش و بزرگی است. سطح بالایی دارد بعد این بازی برایش آرزوی موفقیت دارم. همیشه برایش آرزوی موفقیت دارم.

 

 

  • شناخت از برانکو

بازی تیم های استقلال و پرسپولیس را چون همیشه پخش زنده می شود، به راحتی می توان آنالیز کرد اما باید در روز خوب خود باشیم تا بتوانیم در این دیدارها که بازیکنان با انگیزه هستند به نتیجه دلخواه برسیم.

 

 

  • حنیف کمک مربی

اینطور نیست که او بازیکن مربی باشد. حنیف بسیار خوش قلب است و در نیم فصل دوم بسیار به ما کمک خواهد کرد؛ اما تا من هستم به هیچ وجه چنین چیزی نیست که کسی در کارم دخالت کند و او هم فقط بازیکن تیم ماست.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=5557

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها