فریدون تنها غایب رقیب پرسپولیس/ لشگرکشی السد با تمام ستاره ها به تهران 

11 آوریل 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، صعود تیم های السد و پرسپولیس از گروه C لیگ قهرمانان آسیا به مرحله حذفی قطعی شده است اما با این وجود جدال دو تیم در روز پایانی مرحله گروهی در راه صدرنشینی و کسب قرعه ای بهتر در پلی آف پیش رو برای هر دو تیم اهمیت دارد به همین خاطر السدی ها بعد از پایان لیگ ستارگان با نتیجه خیره کننده 9-0 مقابل الخریطیات با تمام ستاره های خود به تهران لشگرکشی خواهد کرد.

بنا به اعلام سایت استاد الدوحه کاروان السد در حالی شنبه شب وارد تهران می شود که اسوالدو فریرا پرتغالی در فهرست نفرات خود تنها علی فریدون مهاجم مصدوم را در اختیار ندارد اما سایر ستاره های این تیم در اوج آمادگی با تیم به ایران خواهند رفت تا دوشنبه شب در ورزشگاه آزادی جدال حساسی برابر پرسپولیس ایران داشته باشند.

السد در آخرین بازی خود در لیگ ستارگان قطر مقابل الخریطیات یکی از پرگل ترین بازی های تاریخ رقابت ها را به ثبت رساند و با 9 گل مهمان خود را از پیش رو برداشت. در این بازی فریرا سرمربی پرتغالی با توجه به حساسیت های موجود در بازی های پیش رو به خصوص مقابل پرسپولیس ایران در لیگ قهرمانان همچنین امیرکاپ قطر که میان چهار تیم برتر لیگ ستارگان برگزار خواهد شد به بیشتر ستاره های خود تنها یک نیمه بازی داد تا ریسک از دست دادن آنها به دلیل مصدومیت درست مثل تیم های الریان و الدحیل را به جان نخرد.

 

نفراتی مثل ژاوی هرناندز که به تازگی از بند مصدومیت رها شده بود در این بازی اصلا به میدان نرفت ضمن این که مربی پرتغالی بعد از برد پرگل در نیمه نخست بلافاصله چند مهره کلیدی خود از جمله پورعلی گنجی را بیرون کشید تا به حفاظت از نفرات کلیدی خود برای بازی های باقی مانده در جام های مهم دیگر بپیردازد.

از همین رو السد دوشنبه شب در ورزشگاه آزادی با تمام ستاره های اصلی و کلیدی خود به مصاف قهرمان ایران می رود، ترکیبی که بی شباهت به بازی رفت نخواهد بود و شاگردان برانکو باید خود را آماده مقابله با سوپرستاره هایی کنند که هر یک می توانند در یک لحظه سرنوشت صدرنشینی در این گروه را تغییر دهند. 

زوج  پورعلی گنجی و محمد کاسولا در قلب دفاع، عبدالکریم حسن در پست دفاع چپ، ژاوی هرناندز در مرکز میدان به عنوان قلب متحرک، حسن الهیدوس و بوحمرون الجزایری به عنوان وینگرهای راست و چپ در کنار بغداد بونجاح گلزن قهار در نوک پیکان خط حمله از کلیدی ترین بازیکنان السد در بازی دوشنبه شب خواهند بود که همگی سرحال و آماده در تمرینات حاضر می شوند.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=18456

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها