قدرت نمایی تیم دوم بلوگرانا/ بارسا 2-0 اسپورتینگ؛ برد راحت در بازی تشریفاتی

5 دسامبر 2017
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، بارسا در شرایطی امشب میزبانی از اسپورتینگ را بر عهده داشت که صعودش قطعی شده بود و این یک بازی تشریفاتی برای اآها محسوب می شد. در سوی دیگر، تیم پرتغالی برای صعود باید بارسلونا را شکست می داد و امیدوار می ماند که یووه در زمین المپیاکوس پیروز نشود.

 

 

 

 

بارسا بدون مسی که امشب روی نیمکت حضور داشت، بازی را از ابتدا در دست گرفت و تیم مسلط میدان شد.

اولین خطر را سوارز خلق کرد اما پاس خطرناک او در حالی که فقط به یک اشاره برای گل شدن نیاز داشت، به بیرون رفت و هیچ بازیکنی از بارسا قدر این موقعیت را ندانست.

 

 

 

 

کمی بعد ویدال و گومس شانس خود را امتحان کردند ولی ضربه هر دو بازیکن راهی به دروازه پیدا نکرد. اسپورتینگ که اسیر بازی خوب بارسلونا بود، تنها چشم به ضد حملات داشت؛ ضد حملاتی که زود خنثی می شدند.

 

بهترین بخت بارسا در نیمه اول را سوارز از دست داد. او در مصاف تک به تک با گلر ملی پوش اسپورتینگ با ضربه بیرون پا قصد گل زدن داشت ولی واکنش خوب روی پاتریسیو او را ناکام گذاشت. در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

 

 

 

 

بارسا نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و دقیقه 58 سرانجام به گل دست یافت.

ارسال کرنر از دنیس سوارز و ضربه سر پاکو آلکاسر که از تیر یک نواخته شد و در تیر دوم به تور نشست، باعث شد تا میزبان از حریف پرتغالی پیش بیفتد.

 

 

 

 

 

یک دقیقه  بعد مسی وارد زمین شد و در بدو ورود او می رفت که بارسا گل مساوی را دریافت کند اما باس دوست در مصاف تک به تک با سیله سن نتوانست تیمش را به گل برساند.

 

 

 

 

در ادامه بازی، سوارز نیز یک فرصت عالی گلزنی را در مقابل دروازه اسپورتینگ از دست داد و متعاقب آن بار دیگر باس دوست بود که با یک والی زیبا دروازه بارسلونا را تهدید کرد ولی توپ با اختلاف نه چندان زیاد راهی اوت شد.

 

بازی در حال اتمام بود که ژرمی متیو، مدافع سابق بارسا که این فصل برای اسپورتینگ بازی می کند به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا برتری بارسا دو گله شده و بازی با همین نتیجه به پایان برسد.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=804

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها