لغزش غیرمنتظره بارسا/ بارسا 2-2 سلتا، شوک به نوکمپ

2 دسامبر 2017
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، بارسا پس از تساوی هفته گذشته در زمین والنسیا که باعث کاهش فاصله این تیم با رئال و اتلتیکو شد، در نوکمپ میزبانی از سلتا را بر عهده داشت. جدالی بین تیم های اول و نهم جدول.

 

بارسا مطابق انتظار خیلی زود بازی را در دست گرفت ولی اولین اتفاق مهم مسابقه، مصدومیت مدافع سلتا به دلیل خطای سوارز بود. دررفتن شانه کابرال باعث شد او خیلی زود تعویض شده و هوگو مایو به جای او وارد میدان شود.

 

 

 

 

بارسلونا تیم مسلط زمین بود و اولین خطر جدی را نیز مسی روی دروازه سلتا خلق کرد. فوق ستاره آرژانتینی یکی پس از دیگری بازیکنان مقابلش را از پیش رو برداشت ولی ضربه نهایی اش پس از برخورد به مدافع سلتا راهی کرنر شد. کمی بعد آسپاس می توانست دروازه بارسا را باز کند اما دخالت اومتیتی این خطر را دفع کرد.

 

 

 

 

در حالی که بارسا روی دروازه سلتا خیمه زده بود، این سلتا بود که دقیقه 20 به گل رسید. آسپاس با دریافت یک پاس عمقی روانه دروازه بارسا شد و ماکسی را مقابل تراشتگن صاحب موقعیت گلزنی کرد ولی گلر بارسا به شکلی معجزه وار توپ را با پا دفع کرد اما روی ریباند، این آسپاس بود که کار را تمام کرد.

 

 

 

 

دو دقیقه بعد بارسلونا گل تساوی را به ثمر رساند. پائولینیو پشت محوطه جریمه سلتا قصد داشت سوارز را صاحب موقعیت کند ولی مسی صاحب توپ شد تا با یک ضربه زمینی توپ را از میان پاهای گلر سلتا وارد دروازه کند.

 

در ادامه بازی، بارسا چند فرصت عالی گلزنی را توسط سوارز و پائولینیو از دست داد و سلتا نیز یک بار دیگر صاحب بخت گلزنی شد ولی هیچکدام نتیجه ای نگرفتند تا نیمه اول با تساوی 1-1 خاتمه یابد. بارسا البته به یک گل سالم هم توسط سوارز دست یافت که کمک داور اعلام آفساید کرد.

 

 

 

 

بارسا در شروع نیمه دوم خیلی زود می توانست توسط پائولینیو به گل دست یابد اما او که گلر سلتا را هم جا گذاشته بود ضربه را به کنار دروازه زد.

 

 

 

 

بازی سپس دچار افت شد و چندان حادثه مهمی روی دروازه ها شاهد نبودیم تا اینکه سوارز دقیقه 63 حساب کار را 2-1 کرد. همکاری عالی مسی و آلبا و پاس رو به جلوی آلبا در نهایت به سوارز رسید تا او با یک بغل پا کار را تمام کند.

بارسا بلافاصله می توانست با ضربه سر مسی به گل سوم هم برسد اما گلر سلتا از روی خط توپ را بیرون کشید. کمی بعد پیکه با جا گذاشتن دروازه بان توپ را به تیر کوبید.

 

 

 

 

بر خلاف جریان بازی، سلتا دقیقه 70 به گل تساوی دست یافت. آسپاس با جا گذاشتن اومتیتی خود را به محوطه جریمه رساند و با پاس به عقب، ماکسی گومز را صاحب توپ کرد تا او هم دروازه خالی بارسا را باز کند. اومتیتی روی این صحنه مصدوم شد و جای خود را به فرمالن داد.

 

 

 

 

بارسا پس از دریافت گل یکپارچه حمله شد و دقیقه 85 بهترین بخت را برای گلزنی به دست آورد اما لیونل مسی در عین ناباوری آن را از دست داد. ضربه دنیس سوارز پس از برخورد به مدافع سلتا به مسی رسید اما ضربه سر او مقابل دروازه خالی راهی بیرون شد.

 

بلافاصله آسپاس روی یک ضد حمله می توانست نوکمپ را شگفت زده کند اما واکنش به موقع تراشتگن مانع به گل رسیدن سلتا شد.

دقیقه 94 بازی مسی روی یک ضربه کاشته فرصت زدن گل سوم را داشت ولی این بخت از دست رفت تا بارسا دو امتیاز حساس را از دست بدهد.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=376

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها