مدیر ورزشگاه نقش جهان: پارکینگ در حیطه اختیارات من نیست/ مدیریت پارکینگ نقش جهان در دست کیست؟

12 مارس 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، بازی‌های زیادی از لیگ باقی نمانده است ولی همین چند بازی باقی مانده می‌تواند تماشاگران زیادی به ورزشگاه نقش جهان بکشاند؛ به خصوص که آخرین بازی سپاهان با استقلال تهران است و پیش بینی می‌شود بیش از چهل هزار نفر در ورزشگاه حضور یابند.

 

یکی از مشکلات قدیمی ورزشگاه نقش جهان همان مساله پارکینگ این ورزشگاه است که هنوز حل نشده است. در چند روز گذشته و پس از بازی سپاهان و گسترش فولاد تبریز، ترافیک ایجاد شده و معطلی بیش از حد تماشاگران سپاهانی به خاطر قبض‌های هزار تومانی پارکینگ سر و صدای زیادی ایجاد کرد و نارضایتی اصفهانی ها را در پی داشت که امیدوار بودند با افتتاح نقش جهان، شرایط خوبی برای دیدن بازی های تیم محبوبشان پیش رو داشته باشند.

 

حال این سؤال پیش می‌آید که بازیهای مهم مثل بازی آخر لیگ بین سپاهان و استقلال که چند برابر بازی با گسترش فولاد تماشاگر به ورزشگاه می‌آیند، همان فضای وحشتناک اطراف ورزشگاه و پارکینگ تکرار می‌شود یا مسئولان برگزاری تدابیری در این خصوص خواهند اندیشید.

 

کریمیان مدیر ورزشگاه نقش جهان با اشاره به اینکه مدیریت ورزشگاه نقش جهان در روز بازی در دست خود باشگاه سپاهان قرار دارد، گفت: « ما از هر لحاظ نقش جهان را آماده می‌کنیم و روز قبل از بازی در اختیار باشگاه قرار می‌دهیم و از این مرحله به بعد اجرای تمامی موارد و مدیریت آن از جمله مساله پارکینگ در حیطه اختیارات من نیست.»

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=14509

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها