نوع فوتبال ما نگرانی‌ها را از بین برده است؛/ مطهری: بازی با فولاد را به فال نیک می‌گیریم

14 ژانویه 2018
بدون نظر

حمید مطهری مربی تیم پیکان در مورد شرایط تیم پیکان که پس از 7 دیدار پیاپی، از 8 دیدار بعدی 5 تساوی و 3 شکست را تجربه کرده، به خبرنگار “ورزش سه” گفت: ببینید آن موقع که ما بازی هایمان را پشت سر هم می بردیم، خیلی ها به من زنگ می زدند و من به آنها می گفتم که اصلا صحبتی از رکورد نداریم. الان هم که این اتفاق برای تیم ما افتاده، همین را می گویم ولی اگر بازی های تیم ما را به صورت ریزبینانه ببینید، باید در5 مسابقه از 8 مسابقه ای که انجام دادیم، پیروزی می شدیم، اما اتفاقاتی افتاده و توپ های ما به گل تبدیل نشده است. مثلا در بازی مقابل تیم های پارس جنوبی جم و پدیده ما خیلی خوب بازی کردیم ولی از موقعیت های خود استفاده نکردیم.

مربی تیم پیکان در ادامه با ابراز رضایت از شیوه بازی تیمش عنوان کرد: شاید اگر ما فوتبال خوبی بازی نمی کردیم، جای نگرانی وجود داشت ولی من فکر می کنم یک مقدار روی بد فوتبالی به ما رو کرده است وگرنه از نظر فوتبالی کار خود را انجام می دهیم. البته این نتایج از نظر روحی و روانی روی ما تاثیرگذاشته است. البته به دنبال این هستیم تا این موضوع را هم برطرف کنیم تا نتایج خوبی در ادامه بگیریم. در حال حاضر ما از نظر ساختار تیمی و مدل فوتبالی خوب هستیم و اگر اینگونه نبود باید نگران می شدیم ولی حالا فقط به تمرین و تمرین و تمرین نیاز داریم.

 

مطهری در پاسخ به این سوال که آیا شناسایی شیوه فوتبال این تیم توسط رقبا دلیل عدم نتیجه گیری این تیم نیست، اضافه کرد: من این نظر را ندارم، چرا که مجموعه تیمی ما خوب کار می کنند. ما کار تیمی خوبی داریم و همه ی بچه های ما در اختیار تیم هستند. ولی باید یک نکته را هم در نظر داشته باشید، که بودجه و بضاعت ما با تیم هایی که با آنها مقایسه می شویم، قابل مقایسه نیست. در واقع ما ستاره ای در تیم خود نداریم ولی تیم ما است که ستاره شده است. ضمن اینکه امسال سال دومی است که ما در لیگ برتر حضور داریم و فکر می کنم این فشار زیاد باید از روی تیم ما برداشته شود و نباید با تیم های دیگر مقایسه شود.

مربی پیکان در ادامه در خصوص کسب پیروزی برابر سپیدرود و کیفیت کادر فنی این تیم بیان کرد: سپیدرود در مقابل ما به خصوص در نیمه دوم فشرده بازی کرد؛  البته این تاکتیک به هیچ وجه اشکالی ندارد و مربی های مختلف از تاکتیک های مختلفی استفاده می کنند ولی در این بازی ما آن صحنه هایی که باید کار را تمام می کردیم، دقت لازم را نداشتیم. البته ما باید راه کارهای این نوع بازی را دربیاوریم ولی خوب این اتفاقات طبیعی است؛ شما دیشب هم دیدید که رئال مادرید مقابل ویارئال به مشکل خورد. در مورد علی کریمی و کادر ایشان هم باید بگویم که همگی از دوستان خوب من هستند و امیدوارم در ادامه ی کار خود موفق باشند.

مطهری در پایان در خصوص دیدار برابر فولادخوزستان که در دور رفت، پیروزی های پیکان با برد این تیم شروع شد، اظهار داشت: ما در دور رفت استارت پیروزی های خود را با بردن فولادخوزستان زدیم.

 

می دانیم بازی سختی داریم ولی این بازی را به فال نیک می گیریم و سعی می کنیم بهترین بازی خود را ارائه دهیم.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=5980

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها