نیوکاسل 2-1 آرسنال/ شکست غیرمنتظره آرسنال در زمین نیوکاسل

15 آوریل 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، آرسنال تیم ششم جدول که این روزها تمرکزش به لیگ اروپا و دو بازی نیمه نهایی برابر اتلتیکو دوخته شده، به زمین نیوکاسل آمده بود؛ تیمی که با قرار گرفتن در رده دهم، دغدغه سقوط نداشت اما آرسنال برای حفظ فاصله 3 امتیازی با چلسی رده پنجمی، نیاز به پیروزی در این بازی داشت.

 

 

 

 

توپچی ها بازی را بهتر آغاز کردند و پس از یکی دو خطر نصفه و نیمه، دقیقه 14 به گل رسیدند.

شکودران مصطفی از قوس وسط زمین، با یک پاس عمقی عالی، اوبامیانگ را درون محوطه جریمه نیوکاسل صاحب توپ کرد. ستاره گابنی هم با یک پاس عرضی برای لاکازت، او را در موقعیت گلزنی قرار داد تا ضربه این بازیکن به تور دروازه بنشیند و آرسنال 0-1 پیش بیفتد.

 

 

 

 

دقیقه 26 روی سانتر چمبرز در دهانه دروازه نیوکاسل موقعیت خوبی برای گلزنی فراهم شد اما تیزهوشی مدافع نیوکاسل اجزاه نداد تا گل دوم برای توپچی ها به ثمر برسد.

 

دقیقه 29 نیوکاسل به گل تساوی دست یافت.

 

 

 

 

یدلین در منطقه راست محوطه جریمه آرسنال  صاحب توپ شد. پاس عرضی او را آیوزه پرز با یک تک ضربه تماشایی و در حالی که از سوی مدافع آرسنال تحت فشار بود، وارد دروازه کرد تا همه چیز به تساوی بکشد.

 

در نهایت نیمه اول با تساوی 1-1 خاتمه یافت. جالب اینکه در این نیمه، توپچی ها 71 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتند.

 

 

 

 

نیمه دوم متعادل آغاز شد و توپ بیشتر در میانه های میدان بود.

 

به تدریج این آرسنال بود که بر بازی مسلط شد ولی نمی توانست خطر آنچنانی روی دروازه نیوکاسل ایجاد کند. بازی به دقیقه 68 رسیده بود که میزیان به دومین گل خود رسید.

یک دفع اشتباه از مونرئال باعث شد توپ به سلیمانی برسد. ضربه سر او به پرز در بیرون محوطه رسید و اوهم ریچی را با یک پاس کوتاه صاحب توپ کرد. ریچی هم در مصاف تک به تک با چک برنده بود و دومین گل نیوکاسل را به ثمر رساند.

 

 

 

 

آرسنال پس از پذیرش گل دوم تلاش زیادی کرد تا به گل مساوی برسد ولی دفاع منسجم تیم میزبان اجازه نداد تا توپچی ها به هدف خود برسند و در نهایت نیوکاسل این بازی را 2-1 به سد خود خاتمه داد. آرسنال حالا خطر تقدیم جایگاه ششم به برنلی در هفته های آتی را هم حس می کند.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=19108

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها