هزینه 350 میلیون یورویی یونایتد برای هیچ!

14 مارس 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، سویا شب گذشته با دو گل ویسام بن یدر موفق شد منچستریونایتد را شکست داده و به دور بعد چمپیونزلیگ صعود کند. شاگردان مونتلا در طول بازی نیز سوار بر بازی بودند و شاگردان مورینیو را مقابل هواداران خود تحقیر کردند.

 

شیاطین سرخ با قهرمانی در لیگ اروپا فصل گذشته به چمپیونزلیگ بازگشت و حدود 350 میلیون یورو در طول دو فصل اخیر هزینه کرد تا بتواند به روزهای خوب گذشته خود بازگردد.

 

 

 

 

پل پوگبا (105 میلیون یورو)، هنریک مخیتاریان (42 میلیون یورو)، اریک بایی (38 میلیون یورو)، روملو لوکاکو (84.7 میلیون یورو)، نمانیا ماتیچ (44.7 میلیون یورو) و ویکتور لیندلوف (35 میلیون یورو)، همگی بخشی از پروژه تقویت تیم توسط مورینیو بودند.

 

این هزینه سرسام آور و نجومی، با ناکامی این تیم در کسب قهرمانی لیگ برتر و حذف از چمپیونزلیگ مقابل سویا همراه شده است. بن یدر که به جای لوئیس موریل به میدان رفت، قهرمان تیم مونتلا بود و این در حالیست که استیون انزونزی، میانه میدان را در دست گرفته بود و با پاس‌های استثنایی ، تیمش را رو به جلو پیش می‌برد.

 

شب جادویی الدترافود، نه برای هواداران شیاطین سرخ بلکه برای 2 هزار هوادار سویا که به منچستر سفر کرده بودند رقم خورد و تیم 350 میلیون یورویی، به آسانی از دور رقابت ها کنار رفت.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=14816

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها