واکنش مدیرعامل سایپا به صحبت‌های علی دایی

4 ژانویه 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، علی دایی که در این فصل هدایت سایپا را برعهده گرفته، در نشست خبری پیش از جدال با استقلال خوزستان با اشاره به مشکلات مالی بازیکنانش و همچنین عدم دریافت مطالبات خواهان بررسی آن شد.

 

در این رابطه، درویش به عنوان مدیرعامل سایپا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران به آن واکنش نشان داده است.

مدیرعامل سایپا در این رابطه گفته: حق با علی دایی است و او می تواند نسبت به این موضوع ناراحت و نگران باشد. اعتقاد دارم بازیکنان باوجود مشکلات مالی باشگاه با همت کادر فنی تمریناتشان را پیگیری کردند. درحالیکه باید تمام تمرکز سرمربی ما روی تمرینات و بازی های سایپا باشد اما او نیمی از زمانش را برای گفت و گو با بازیکنان درمورد مشکلات مالی صرف می کند. البته ما هم برای رفع این مشکل در تلاش هستیم و امیدواریم در سریع ترین زمان ممکن آرامش کامل به سایپا بازگردد.

 

درویش ادامه داد: قرار بود تا پایان نیم فصل 50 درصد مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم اما به دلیل مشکلات موجود تنها 30 درصد قراردادها پرداخت شده است. البته خوشبختانه بازیکنان و کادرفنی سایپا مانند یک خانواده هستند و درحالی که علی دایی مسئولیتی نسبت به مسائل مالی ندارد به دلیل تعصب به تیم مانند مدیریت و امور مالی باشگاه برای رفع مشکلات در تلاش است. در کل فکر می کنم تا اوایل هفته آتی بخشی از مشکلات مالی باشگاه سایپا حل می شود. حدود یک ماه از زمان عمل کردن تعهداتمان می گذرد اما قول می دهم در سریع ترین زمان ممکن از شرمندگی بازیکنان و کادرفنی درآییم. در کل باید تمام تمرکز دایی روی مسائل فنی باشد.

 

مدیرعامل باشگاه سایپا درمورد دلخوری علی دایی از اینکه این باشگاه به دلیل مشکلات مالی نتوانسته با بازیکنان مدنظر او مذاکره کند، گفت: با رفع مشکلات برای جذب بازیکن جدید اقدام می کنیم تا رضایت دایی فراهم شود و او ادامه تمرینات را با آرامش پیگیری کند.

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=4537

شما به این آهنگ چه امت