وقتی رییس سابق فدراسیون دفتر مدیریت را تحویل نمی‌دهد؛/ پاسخ عجیب ناطق نوری به ورزش سه

25 فوریه 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، ماه گذشته یکی از مهم ترین اتفاقات ورزش ایران رخ داد و در سلسله مجامع انتخاباتی که وزارت ورزش و جوانان برگزار می کرد احمد ناطق نوری پس از 28 سال مدیریت در رای فدراسیون بوکس کنار رفت و حسین ثوری جوان جایگزین او شد. با حضور مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر در رای ورزش ایران تمام مدیران بازنسشته کنار گذاشته شدند تا روسای جوان جایگزین آنها شوند.

محمود مشحون در ابتدا جای خود را به رامین طباطبایی داد، ایلخان نوری صندلی میر مصطفی سلیم که از سال 1368 در فدراسیون نجات غریق در دست داشت را تحویل گرفت و حسین ثوری هم جایگزین احمد ناطق نوری شد. به نظر می رسید این پایان کار مدیران سن و سال دار در راس فدراسیون ها است اما حالا حسین ثوری و فدراسیون بوکس با چالشی بزرگ رو به رو هستند؛ ناطق نوری نمی رود.

اتاق های فدراسیون بوکس در 2 ساختما مجزا اما چسبیده به هم قرار دارد به طوریکه اتاق های رییس، نایب رییس، اعضای هیات رییسه و اتاق جلسات در یک ساختمان و سایر کمیته ها در ساختمان دیگر قرار دارد. حالا مشکل رییس جدید فدراسیون با ناطق نوری در تخلیه بخش مدیریتی فدراسیون است جایی که احمد ناطق نوری همچنان مثل سابق رفت و آمد خود را دارد و بی اعتنا به تغییرات صورت گرفته اتاق های فدراسیون را در اختیار دارد. همچنین او کارمندانی دارد که انتخاب مدیر جدید نیستند اما وظیفه پرداخت حقوق آنها با فدراسیون است که کمترین کار را برای مجموعه جدید انجام می دهند.

حسین ثوری رییس جدید فدراسیون بوکس که هنوز اتاق و تمام امکانات خود را تحویل نگرفته است در ابتدا قصد داشت اوضاع را عادی جلوه دهد و در گفت و گو با “ورزش سه” گفت:« ما می خواهیم به بوکس خدمت کنیم و مشکلاتی که وجود داشته را بر طرف کنیم. زیاد برای ما فرقی ندارد در چه اتاقی باشیم و یا در کجا ما را مستقر کنند مهم این است که کار را به خوبی پیش ببریم.»

اما اگر رییس سابق فدراسیون امکانات سخت افزاری ریاست را تحویل نداده است پس ثوری حالا کجا است و چه طور جلسات یا مراسم خود را برگزار می کند؟ او در پاسخ به این سوال می گوید:« من در اتاق های پایین پیش بقیه همکارانم هستم. اتاق خاصی ندارم و سعی می کنیم جلسات کمتری برگزار کنیم یا ما به عنوان مهمان در جلسات حاضر می شویم تا نیاز مبرمی به اتاق یا سالن جلسات پیدا نکنیم.»

اما اینکه چه طور می شود رییس سابق به خودش تکلیف نداند از امکاناتی که حالا رییسی جدید دارد و او در آن مجموعه مسولیتی ندارد استفاده نکند مساله مبهم این جریان است. آیا فدراسیون جدید از او برای تحویل امکانات درخواستی نداشتند ؟ ثوری این طور جواب می دهد:« حاج آقا (ناطق نوری) حق به گردن بوکس دارند و زحمات زیادی کشیده اند. ما سعی می کنیم احترام ایشان را داشته باشیم و گذاشته ایم خود ایشان تصمیم بگیرند. چند بار هم ما از ایشان خواستیم که این مساله را تعیین تکلیف کنیم اما ایشان گفتند فعلا که هستیم ! یا اینکه اینجا را که خودمان ساختیم ! حالا با این حال احترام حاج آقا به تمام اهالی بوکس واجب است و ما فعلا تلاش می کنیم تا از امکانات دیگر جایگزین کنیم.»

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=12362

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها