پس از برتری پرگل بر سوسیداد/ زیدان: نمی دانم چرا علیه بنزما سوت می زنند!

10 فوریه 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، نکته مثبت این بازی برای رئال، هت تریک رونالدو بود تا به پی اس جی آماده باش داده باشد.

 

 

 

 

زیدان در پایان بازی گفت:« نیمه اول بی نظیر بود. خیلی زود گل زدیم و حریف را به سختی پرس کرده بودیم. کنترل بازی دست ما بود ولی در نیمه دوم افت کردیم که قابل درک است.

ذهن همه بازیکنان روی بازی با پی اس جی بود. در هر صورت 5 گل زدیم و می توانستیم حتی برد پرگل تری هم کسب کنیم. نگرانی به خاطر نیمه دوم؟ اشتباهاتی داشتیم که باید اصلاح شوند با این حال بازی برابر پی اس جی، رئال متفاوتی خواهید دید چرا که فضای لیگ قهرمانان کاملا متفاوت است و این بازی برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد.»

 

هت تریک رونالدو:« روز گذشته از من پرسیدید که نگران رونالدو هستم و من به شما گفتم که از بابت او نگرانی ندارم. امشب هم دیدید که توانست سه گل به ثمر برساند. پی اس جی باید بسیار نگران رونالدو باشد.»

 

 

 

 

سوت ها علیه بنزما:« نمی دانم چرا علیه کریم سوت می زنند. مردم به ورزشگاه می آیند و کاری را که دوست دارند انجام می دهند. بنزما امشب موقعیت هایی برای گلزنی داشت که نتوانست ازآنها استفاده کند. او باید به فکر بازی بعدی باشد تا امشب را جبران کند. چهارشنبه بیش از همیشه به حمایت هواداران نیاز داریم.»

 

ترکیب اصلی بازی با پی اس جی:« همه بازیکنان مهیای بازی چهارشنبه هستند و من از حالا می دانم که ترکیب اصلی تیمم را چه بازیکنانی تشکیل خواهند داد.»

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=10165

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها