پیش بازی منچستریونایتد – سویا

13 مارس 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان ژوزه مورینیو در دیدار رفت به نتیجه ای بهتر از 0-0 دست پیدا نکردند و این در حالی بود که سویا بر بازی سوار بود و موقعیت‌های خوبی نیز ایجاد کرد که با درخشش دخیا، این موقعیت‌ها از دست رفت.  پس از آن بازی یونایتد نتایج نسبتا خوبی کسب کرده و روز شنبه نیز موفق شد 2-1 لیورپول را شکست دهد تا با روحیه و انگیزه بسیار بالایی برای این بازی آماده شود. شیاطین سرخ به دنبال صعود به جمع 8 تیم هستند تا بتوانند به رویای کسب جام خود ادامه دهند.

 

 

 

 

در آن سو سویا روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارد و نتایج خوبی در هفته های اخیر کسب نکرده است. در 6 بازی اخیر، آنها 3 پیروزی، 2 شکست و  1 تساوی به دست آورده اند و در بازی آخر خود که روز شنبه برگزار شد، مقابل والنسیا متحمل شکست شدند و از لحاظ روحی وضعیتی مشابه یونایتد نخواهند داشت.

 

دو تیم تا به حال دو بار به مصاف یکدیگر رفته اند که سهم سویا 1 پیروزی بوده و دیگر بازی نیز با تساوی به پایان رسیده و شیاطین سرخ موفق به شکست رقیب اسپانیایی خود نبوده اند. بلیند، هررا، روخو و جونز به علت مصدومیت در این بازی غایب هستند و حضور زلاتان، مارسیال و پوگبا مشخص نیست. در آن سو نیز خسوس ناواس، مهم ترین غایب خواهد بود.

 

ترکیب احتمالی:

 

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=14611

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها