چرچسوف در نشست خبری بازی با اروگوئه؛/ مهم نیست حریف ما اسپانیاست، پرتغال یا ایران

24 ژوئن 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی روسیه پس از دو پیروزی با ارزش برابر عربستان و مصر صعودش به یک هشتم نهایی جام جهانی را قطعی کرد و فردا برای سرگروهی باید به مصاف اروگوئه برود. تیم اول این گروه با تیم دوم گروه B که در آن اسپانیا، پرتغال و ایران حضور دارند، خواهد رفت.

 

 

 

 

چرچسوف، سرمربی روسیه در نشست خبری بازی با اروگوئه گفت:« برای ما مهم نیست که در دور بعد به چه تیمی برخورد خواهیم کرد(اسپانیا، پرتغال یا ایران). خدای فوتبال در این مورد تصمیم می گیرد. واقعا به هیچ چیزی به غیر از بازی با اروگوئه فکر نکرده ایم.

این جام جهانی است و هر تیم باید برای بازی بعدی خود آماده باشد. ما هم مهیای بازی با اروگوئه شده ایم. آنها تیم بزرگی هستند و ما باید بهترین بازی خودمان را انجام دهیم تا نتیجه بگیریم. واضح است که ما راهی دور بعد شده ایم و بازی فردا یک بازی دستگرمی خوب برای دور یک هشتم نهایی خواهد بود با این حال ما باید پیروز شویم و به عنوان تیم اول صعود کنیم.»

 

چرچسوف ادامه داد:« سوارز و کاوانی؟ در بازی قبلی برابر محمد صلاح که یکی از بهترین مهاجمان کنونی دنیاست قرار گرفتیم و خط دفاعی ما عملکرد خوبی از خود نشان داد. بازی فردا از هر لحاظ متفاوت خواهد بود و ما کاملا آماده هستیم. موفقیت ما در ابتدا به خودمان و سپس عملکرد حریف مان بستگی دارد.»

 

چرچسوف در انتها احتمال تغییرات زیاد در ترکیب اصلی را رد کرد و گفت:« درست است که صعود کرده ایم ولی قرار نیست در ترکیب اصلی تغییرات زیاد اعمال کنیم. تیم پزشکی توصیه هایی داشته تا به برخی استراحت بدهیم ولی این به منزله انقلاب در ترکیب ما نخواهد بود.»

 

 

 

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=24912

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها