کاوانی:/ رویای من یک گل قیچی در فینال چمپیونزلیگ است

12 فوریه 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، پی اس جی به سان سال های اخیر، قرعه دشواری در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان نصیبش شده و باید با مدافع عنوان قهرمانی دو دوره اخیر یعنی رئال روبرو شود.

چهارشنبه پیش رو، بازی رفت در برنابئو برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

کاوانی در مورد این بازی گفت:« صادقانه بگویم که در بهترین شرایط ممکن قرار داریم و در همه تورنمنت ها نتایج خوبی گرفته ایم. البته شکست هایی هم داشته ایم که برای بیدار شدن ما از خواب غفلت لازم بوده اند. در طول یک فصل امکان ندارد که بتوانید همه بازی را ببرید.

حالا بازی با رئال را در پیش داریم. تیمی با تاریخچه ای باورنکردنی و بازیکنانی که در هر دقیقه می توانند جریان یک بازی را تغییر دهند. بازی برابر رئال به خودی خود انگیزه های هر تیم و بازیکنی را بیشتر می کند. ما سال گذشته در یک هشتم نهایی به بارسا به شکلی عجیب باختیم ولی پی اس جی به مسیرخودش ادامه داد و حالا با تیمی متحول شده و بسیار قدرتمندتر، به رئال مادرید رسیده ایم.

هدف این باشگاه پیشروی تا فینال است و من گلزنی با ضربه قیچی برگردان در بازی نهایی را در رویاهای خودم می بینم. گل های متفاوتی در دوران فوتبالم زده ام ولی هرگز نتوانسته ام با قیچی برگردان گلزنی کنم که امیدوارم در یک بازی مهم مثل فینال لیگ قهرمانان، این آرزوی من برآورده شود.»

 

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=10394

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها