کی‌روش: شنا کردن در خلاف جهت منطقی نیست

18 می 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در حاشیه تمرین ملی پوشان درباره دیدار با ازبکستان گفت: اینجا هستیم که یک بازی برابر ازبکستان انجام دهیم و امیدواریم همه چیز اوکی باشد.

کی روش در پاسخ به این سوال که فکر می کنید تا چه اندازه حضور مردم می تواند در روند تیم ملی در جام جهانی تاثیر بگذارد، تصریح کرد: یک سال پیش فکر می کردم که مهم باشد اما الان دیگر مطمئن نیستم.
سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که چرا اینگونه فکر می کنید، گفت: شما چه فکر می کنید؟

وی در ادامه در جواب خبرنگاری که گفت احتمالا شما بابت حضور بازیکنان در لیگ قهرمانان آسیا ناراحت هستید خاطر نشان کرد: نمی خواهم در این باره صحبت کنم.

او در ادامه در واکنش به این موضوع که مردم نگران این موضوع هستند که تیم ملی مسیر مناسبی برای آماده سازی به دلیل عدم حضور ملی پوشان طی نکرده، بیان کرد: از خود هواداران و افرادی که می دانید سوال کنید.

کی روش در شرایطی که به نظر می رسید میلی به گفت و گو ندارد، در واکنش به سوال خبرنگاری که گفت از وضعیت شما همه مردم ناراحت می شوند و ما نیز دلگیر می شویم، گفت: چرا شما ناراحت هستید؟ همه در کشور راضی هستند و چرا شما باید ناراحت باشید؟ روز قبل از بازی این سوال را می پرسید؟ این سوال را باید 20 روز پیش مطرح می کردید.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که چرا بر خلاف همیشه سرحال نیستید، اضافه کرد: وقتی شما برای یک مدت زیادی بر عکس جهت رودخانه شنا می کنید، این حرکت معقول نیست و بعد از مدتی به این نتیجه می رسید که باید مانند جهت رودخانه شنا کنیم. وقتی همه خوشحال هستند، منم باید خوشحال باشیم. فدراسیون، سازمان لیگ، باشگاه ها و مربیان خوشحال هستند و در نتیجه من هم باید خوشحال باشم.
کی روش در پاسخ به این سوال که چرا نیمه پر لیوان که آمادگی لژیونرها هست را مد نظر قرار نمی دهید، گفت: اگر شما می خواهید درباره شرایط لژیونرها صحبت کنید، یک موضوع دیگر است که با مبحث آمادگی متفاوت است. راجع به دو مبحث مختلف می خواهیم صحبت کنیم. آیا شما فکر می کنید چون ما چند لژیونر داریم، نیاز به آماده سازی نداریم؟ این نقطه نظر من نیست و شما نمی توانید من را مجبور کنید که نظرم را عوض کنم. بنده قبول می کنم این واقعیت را و فقط می پذیرم. چرا من باید لبخند بزنم؟ این تصمیم فدراسیون است و من می پذیرم.

 

ادامه دارد…

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=21169

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها