گل تاثیرگذار پاوارد، همچنان خبرساز است/ ستایش فرانسوی‌ها از گل زیبای پاوارد جوان

2 جولای 2018
بدون نظر

به گزارش ورزش سه، این مدافع جوان که ثابت کرده می‌توان روی او حساب کرد و گاهی هم عملکردهای درخشانی داشته در بازی فرانسه و آرژانتین موفق شد در جام جهانی گلزنی کرده و به تیمش برای راه‌یابی به مرحله‌ی یک‌چهارم نهایی کمک کند. 

 

پاوارد که در اشتوتگارت بازی می‌کند می‌گوید ” ما در آلمانی به گل می‌گوییم تُر. زدن شوتی مثل شوت آن روز من … واقعاً نمی‌دانم چطور باید توصیفش کنم. هنوز هم وقتی به آن شوت فکر می‌کنم احساساتی می‌شوم “

اما وقتی توپ به سمت پاوارد می‌آمد، در ذهن او چه می‌گذشت ؟ جوان فرانسوی که در باشگاهش در قلب خط دفاعی بازی می‌کند می‌گوید ” توپ وقتی به سمت من می‌آمد، به زمین برخورد کرد و بلند شد. من به این حتی فکر هم نکردم. فقط سعی کردم پایم را آنقدر بالا ببرم که به توپ برسد و سعی کردم توپ را هر چقدر که ممکن است پایین بیاورم. سعی کردم توپ را به همان جهتی بزنم که می‌آمد. مهاجمین در تمرینها همیشه همین را به من گفته بودند. بله، برای فکر کردن زیاد معطل نکردم و وقتی توپ گل شد از خوشحالی می‌خواستم بال در بیاورم “.

این خوشحالی زایدالوصف به این خاطر بوده که پاوارد در دقیقه‌ی 57 بازی با آن شوت موفق شد نتیجه‌ی بازی را به تساوی 2-2 بکشاند و روند بازی را به کل تغییر دهد. ماتوئیدی بعد از بازی گفت ” فوق‌العاده بود. من سمت چپ خودم لوکاس هرناندز را دیدم که بین دو دفاع گیر افتاده بود. او توپ را به عقب فرستاد و دفاع دیگر ما آنجا بود تا دروازه را باز کند. اینکه پاوارد توانست چنان شوتی بزند فوق‌العاده است. به خصوص با توپی که روی زمین خورده بود و بالا و پایین می‌رفت. بنجامین شخصیت قوی‌ای دارد. او ما را به بازی برگرداند. او بازیکن خیلی جوانی هم هست “.

 

گل دوم فرانسه به آرژانتین با شوت بی نظیر پاوارد

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=25683

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها