گواردیولا: مقابل نیوکاسل فوق العاده بازی کردیم

20 ژانویه 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، در این دیدار ابتدا سیتی با دو گل سرخیو آگوئرو پیش افتاد اما نیوکاسل توانست روی یکی از معدود موقعیت هایش، توسط جیکوب مورفی به گل برسد و اختلاف را به حداقل کاهش دهد.

 

ولی آگوئرو با زدن سومین گلش در این دیدار در دقیقه 83، پیروزی سیتی را قطعی کرد. گواردیولا هم از اینکه تیمش بعد از شکست 4-3 مقابل لیورپول، در این دیدار به سه امتیاز رسید، ابراز خوشحالی کرد.

 

او به خبرنگاران گفت:” ما بعد از اینکه دو امتیاز مقابل کریستال پالاس و واتفورد هم دو امتیاز از دست داده بودیم، واکنش های خوبی نشان داده بودیم و امروز هم بعد از شکست هفته قبل، واکنش خوبی داشتیم.

 

 

 

 

ما در حالی که آنها با 10 بازیکن در محوطه جریمه بازی می کردند، نمایش فوق العاده ای داشتیم. ما صبور بودیم و فضاها را پیدا می کردیم. در نیمه دوم، آنها تنها یک بار از نیمه زمین رد شدند و ما گل خوردیم اما ما در مجموع واقعا نمایش خوبی داشتیم.

 

در نیمه دوم، ما خیلی خوب بازی نکردیم و برای 15-10 دقیقه، آنها حمله کردند و به گل رسیدن اما وقتی بازی 2-1 بود هم ما واکنش خوبی داشتیم و به بازی کردن ادامه دادیم و حرکت فوق العاده لروی سانه، سرنوشت ساز شد.”

 

گواردیولا همچنین در مورد عملکرد آگوئرو و گل سوم او گفت:” تمام کنندگی، جزو استعدادهای اوست. قبل از گل اول، او به توپ نرسیده بود. ما به گل های او نیاز دااریم. او بازیکن خیلی مهمی است.”

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=6974

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها