۸ تیم برای حضور در لیگ ۹۷ اعلام آمادگی کردند/ تصمیم غیرمنتظره درباره لیگ وزنه‌برداری

18 آوریل 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه”، اولین جلسه هماهنگی و هم اندیشی سازمان لیگ برتر با حضور مسئولان کمیته مسابقات و نمایندگان باشگاههای متقاضی شرکت در لیگ جوانان و بزرگسالان، عصر روز گذشته (سه شنبه 28 فروردین ماه) در محل سالن جلسات فدراسیون وزنه برداری برگزار شد.

در این جلسه 8 تیم برای شرکت در مسابقات لیگ بزرگسالان و 10 تیم برای حضور در رقابتهای لیگ جوانان فصل 97 اعلام آمادگی خود را به کمیته برگزاری مسابقات ارائه کردند.

برهمین اساس، امسال مسابقات لیگ برتر دو رده سنی جوانان و بزرگسالان از اوایل تیرماه برگزار خواهد شد. همچنین با توجه به تراکم مسابقات بین المللی در سال 97 و اهمیت بازی های آسیایی جاکارتا اندونزی، لیگ برتر بزرگسالان چهار هفته ای خواهد بود و ضمنا لیگ جوانان هم سه هفته به طول خواهد انجامید.

زمان مسابقات در حالی تیرماه اعلام شده که در سال های قبلی این رقابت ها در ۶ ماهه دوم سال برگزار می شد و اواخر سال ۹۶ هم شاهد معرفی قهرمان لیگ گذشته بودیم. این بار اما فدراسیون تصمیم گرفته قبل از شروع مسابقات بین المللی لیگ برتر را به صورت محدود و فشرده برگزار کند. 

در این نشست مقرر شد باشگاههای که اعلام آمادگی خود را به کمیته مسابقات ارائه کردند تا 25 اردیبهشت فرصت خواهند داشت تا با دریافت مجوزهای لازم از سوی فدراسیون وزنه برداری، شرایط لازم برای شرکت در مسابقات لیگ برتر رده سنی جوانان و بزرگسالان سال 97 هموار کنند. برهمین اساس باشگاهها از 25 اردیبهشت ماه تا 20 خردادماه مهلت دارند با ورزشکاران مورد نظر خود قرارداد بسته و به فدراسیون ارائه کنند.

نام باشگاههای که روز گذشته اعلام آمادگی خود را به کمیته مسابقات و لیگ فدراسیون وزنه برداری اعلام کردند، به شرح زیر است: 

در رده بزرگسالان:

1-بیمه رازی 2-تعاونی انقلاب شهریار 3-رعد پدافند 4-ملی حفاری اهواز 5-عقاب نیروی هوایی 6-مناطق نفت خیز جنوب خوزستان 7-نیروی زمینی ارتش 8-هیئت وزنه برداری استان آذربایجان غربی

در رده سنی جوانان:

1-تعاونی انقلاب شهریار 2-رعد پدافند 3-ملی حفاری اهواز 4 –عقاب نیروی هوایی 5-کوثر ساری 6-مناطق نفت خیز جنوب خوزستان 7-نفت و گازمسجد سلیمان 8-نور همدان 9_نیروی زمینی ارتش 10-هیئت وزنه برداری استان البرز

منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب

http://happynewyearimagess.net/?p=19534

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها