معرفی نفرات راه‌یافته به اردوی تیم بوکس جوانان

15 فوریه 2018
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه” به نقل از ایسنا، مرحله نخست انتخابی تیم ملی بوکس جوانان ایران برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ طی دو روز در مجموعه ورزشی انقلاب تهران و زیر نظر کادر فنی تیم ملی جوانان برگزار شد.

 

نتایج روز نخست رقابت‌های انتخابی تیم ملی بوکس جوانان به قرار زیر است:

 

وزن ۴۹ کیلوگرم، رضا حیدری

 

وزن ۵۲ کیلوگرم، محسن عزیزپور

 

وزن ۵۶ کیلوگرم، شاهین عطایی

 

وزن ۶۰ کیلوگرم، حسین هادیان

 

وزن ۶۰ کیلوگرم، مهدی امیری

 

وزن ۶۹ کیلوگرم، محمدحسین قربان‌زاده

 

وزن ۸۱ کیلوگرم، سجاد موسوی

 

وزن ۹۱ کیلوگرم، امین صحرایی

 

نتایج روز دوم رقابت‌های انتخابی تیم ملی بوکس جوانان به قرار زیر است:

 

وزن ۴۹ کیلوگرم، رضا حیدری

 

وزن ۵۲ کیلوگرم، مبین علائی

 

وزن ۵۶ کیلوگرم، دانیال شه‌بخش

 

وزن ۶۰ کیلوگرم، حسین هادیان

 

وزن ۶۴ کیلوگرم، عبدالحکیم بیگدر

 

وزن ۶۹ کیلوگرم، محمدحسین قربانزاده

 

وزن ۷۵ کیوگرم، اکبر مردمی

 

وزن ۹۱ کیلوگرم، حسین شادمان

 

در پایان رقابت های مرحله نخست انتخابی تیم ملی بوکس جوانان، عبدالرضا انصاری نفرات برتر را به اردوی جدید تیم ملی برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا که اواخر فروردین ماه سال آینده در تایلند برگزار می شود، دعوت خواهد کرد.

 

عبدالرضا انصاری سرمربیگری تیم ملی بوکس جوانان ایران را بر عهده دارد و اسفندیار محمدی و علیرضا الوندی نیز به عنوان مربیان تیم ملی جوانان مشغول به فعالیت هستند.

 

حسین ثوری رییس فدراسیون بوکس و علیرضا کلانتری دبیر  فدراسیون نیز از نزدیک نظاره گر این رقابت ها بودند.

منبع : ورزش 3

تیم‌های راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی مشخص شدند

7 دسامبر 2017
بدون نظر

به گزارش “ورزش سه” به نقل از روابط عمومی فدارسیون کشتی، چهارمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان از صبح امروز (پنجشنبه) در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد و فردا شب با مشخص شدن تیم‌های برتر به پایان می‌رسد.

 

در دیدارهای مقدماتی این مسابقات تیم‌های تایتان مرکوری آمریکا، خیموری مغولستان، ستارگان ساری و ایزی پایپ کاشان با پیروزی مقابل رقبای خود بعنوان تیم های اول گروه‌های چهارگانه به دور بعد صعود کردند.

 

بدین ترتیب صبح فردا و در دیدارهای مرحله نیمه نهایی تیم تایتان مرکوری آمریکا بعنوان تیم اول گروه A به مصاف تیم خیموری مغولستان بعنوان تیم اول گروه B می‌رود و در دیگر دیدار نیز تیم ستارگان ساری به‌عنوان تیم اول گروه C با تیم ایزی پایپ کاشان تیم اول گروه D مصاف می‌دهد. تیم‌های پیروز این رقابت‌ها به دیدار فینال راه می‌یابند و تیم‌های مغلوب نیز راهی دیدار رده بندی می‌شوند.

 

همچنین امشب مسابقات بین تیم‌های دوم و سوم گروه‌ها برای مشخص شدن تیم‌های حاضر در دیدارهای پنجم تا دوازدهم نیز برگزار می‌شود.

 

منبع : ورزش 3